Detoxikace jater a žlučníku - očista

Detoxikace jater a žlučníku - očista

Jelikož jsou játra hlavní detoxikační fabrikou našeho těla, jejich znečištění a přeplnění toxiny snižují jejich funkci a projevují se množstvím zdravotních problémů. Ze začátku se projevují na energetické úrovni jako únava, ztráta vitality, deprese, pak na úrovní buněčné a nakonec na úrovni orgánové – a to už i lékaři konstatují nádorová a cévní onemocnění, snížení imunity, alergie a jsou také příčinou propuknutí i tzv. nevyléčitelných nemocí, jako jsou lupénka, alopecie, akné , protože kůží nás tělo – jako palubní deska u auta – informuje, že uvnitř není něco v pořádku. Velikým nepřítelem je pro ně také naše psychika. Ne nadarmo přicházejí žlučníkové a slinivkové záchvaty při rozčílení.

Když játra pracují omezeně, v krvi se tyhle toxické látky hromadí. Krev se stává „jedovatou“ a kyselou, její schopnost přijímat odpad do již tak ucpaného kanalizačního potrubí -našich cév jak krevních, tak lymfatických klesá až do kritických hodnot a stává se semeništěm pro bakterie, viry, plísně atd, čímž se její stav ještě dramaticky zhoršuje a náš celkový zdravotní stav - ruka v ruce se zhoršuje s ní. Žádné prádlo - žádný orgán "nevyperete" ve špinavé vodě. Jak obmívá každou buňku našeho těla, špiní, co ji přijde do cesty - proto tolik druhů nemocí, alergií atd. Detoxikaci - čističku naší krve je skvěle zdokumentována ve videozáznamu -  vědecká studie krve pod elektronickým mikroskopem – krev pacienta před a po užití Goji - po 10-ti dnech .  Některé toxické látky se přednostně navážou na hemoglobin, čím zníži vazbu kyslíku, bez kterého buňky celého naše těla strádají, zníží se vstřebatelnost životně důležitých látek jako jsou vitaminy, minerály,bílkoviny, enzymy a mnoho daších. Krev je chudá a při cirkulaci k jednotlivým buňkám nemá co nabídnout a tak celý náš organizmus začne hladovět a churavět. "Špinavá" krev a slepené červené krvinky Jelikož je náš organizmus naprogramovaný na život a přežití, přátelské ledviny nebo slinivka převezmou část „práce“ jater a tak „začnou pracovat jako Korabelniková na dvou stavech“. Na nějakou chvíli to zvládají, no únava materiálu se začne projevovat i tam.

           Příprava na vlastní detoxikaci jater

                                      

              Výsledek- krásné žlučové kamínky

     

 

Detoxikace jater tedy úžasně zlepšuje trávení a vstřebávání živin, které jsou základem zdraví. O tom jsem se přesvědčila na vlastní kůži – tedy játrech já sama i mnoho mých přátel. Než jsem se o ně začala vědomě starat, měla jsem také problémy. Milovala jsem bramboráky s česnekem, ale bylo mi po nich vždy tak zle, že jsem na ně alespoň měsíc nemohla ani pomyslet. Po pravidelných „očistkách“ se ze mě stal doslova „pažravec“. Můžu sníst bramboráků kolik chci a nic. Dokonce – nevím proč, ale 2-3x do roka se mi v hlavě zrodí ve 22hod.touha po 6-ti vařených vejcích natvrdo (ne víc a ne míň- taky to nechápu), s radostí a chutí je zbaštím. Moje lékařka se chytala za hlavu, že obzvlášť v těchhle hodinách můžu dostat záchvat. Ten se nikdy nekonal, takže očistu jater VŘELE DOPORUČUJI.

 

Existují různé metody a postupy, ale já Vás seznámím s tím, co mám ověřeno a co vyhovuje mně i mým známým:

Připravíte si:

 • Láhev minerálky Zaječická hořká - (případně Šaratici – při ní mě ale pobolívalo břicho)
 • 2 dcl panenského olivového oleje - do jednoho hrnku
 • 2 dcl čerstvé citronové šťávy - do druhého hrnku
 • 1 polévkovou lžíci
 • Termofor nebo pet lahev s horkou vodou – nebo v ručníku zabalená žehlička –výkon silon.
 • Nejlepší doba pro detoxikaci je za úplňku a hlavně o víkendu, nebo dovolené.

 

Den první

 • V den, kdy jste se rozhodli detoxikaci podstoupit, jíst nejlépe veliké množství jablek, pít vodu a jablečný džús.
 • Ve 13, 15 a 17 hod. vypít po 2 dcl minerálky – díky které se střeva důkladně vyprázdní.
 • Na 19 hod. mít u místa, na kterém budete odpočívat připravený olej, citron, lžíci a lahev s horkou vodou, omotanou ručníkem.
 • V 19 hod. udělat cca 10 úklonů trupem vpravo a 10 vlevo.
 • Pak užít 2 lžíce oleje, hned 2 lžíce citronu, ulehnout, na oblast jater si přiložit lahev a ležet 15 minut na pravé straně ((když jsem byla jednou sama doma a neměl mi kdo láhve měnit, použila jsem žehličku s programem silon – pár čárek před ním, omotala ji do ručníku a po celou dobu jsem měla na játrech stabilní příjemné teplíčko (-: . Od té doby si nahřívám játra jenom tímhle způsobem- podle mě – skvělé. Nikoho nemusím otravovat ohříváním vody)
 • Po15-ti minutách opakovat až do spotřebování . Trvá to cca do 21.30-22.00 hod. podle hloubky lžíce. Celou dobu játra nahřívat a ležet na pravé straně.

DŮLEŽITÉ! : Snažte se neříhnout si během procedúry. Mooooc nepříjemné pálení sliznice v krku. (Vlastní zkušenost) Pak ulehnout a v klidu spát. Jedné mé klientce se přihodilo, že mezi 3-4 hod.zvracela. Nechápala jsem proč. Když mi ale sdělila, že některé kamínky měli přes 2 cm, tak jsem to pochopila. Dávením si tělo pomocí střev pomáhalo „rozmasírovat“ játra, aby je byli schopné vyloučit.

 

Den druhý

 • Hned po probuzení pít velké množství vody
 • Kolem 10 – 11 hod. se dostaví průjem. V toaletní míse na hladině se objeví něco jako „majolka“ a krásné zelenohnědé kamínky různých velikostí – může jich být při první detoxikaci kolem stovky.
 • Doporučuji je gumenou rukavicí vyjmout, mýdlem omýt od zbytků oleje a dát na ubrousek.
 • Kamýnky jsou překrásné, různě melírované, podle toho, jaká kvalita žluče se na ně právě nabalovala. Lze je přirovnat ke kamínku tygří oko – jenom barva je zelená. Jelikož se jedná o organickou látku, olej je postupem času rozpustí, tak doporučuji si je uložit v pytlíčku do mrazáku. Alespoň na začátku – nebudete tomu totiž chtít věřit.

 

 

 • Pak je možné začít jíst lehčí zeleninové saláty a postupně se vracet k vašemu běžnému stravování.

DOPORUČENÉ OPAKOVÁNÍ – ZA 3 MĚSÍCE. Kůru neprovádějte v době, když jste nemocní.

blog comments powered by Disqus

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví