Detoxikace − první krok k jakékoliv změně

Detoxikace − první krok k jakékoliv změně
Určitě mi dáte za pravdu, že o své domy, zahrádky, auta, vnější vzhled, pečujeme s pravidelností, ale o tělo a zdraví jako takové se nestaráme skoro vůbec. Jako bychom si vůbec neuvědomovali jejich důležitost.

Představte si, jak by jsme asi vypadli, kdyby jsme se třeba tak 10, 20 (v mém případě 55) let nemyli. Špína by z nás už asi i opadávala a díky pachu by v našem okolí nebylo živáčka, protože naše „vůně“ by každého povalila. Tak jako každý den myjeme nádobí, vynášíme koš, myjeme si ruce, sprchujeme se, utíráme prach, tak stejně důležité, je uklízet ve svém vlastním těle!!!

 

V životě se neustále pachtíme za „něčím“ vnějšním, stresy na nás útočí ze všech stran, hektický život, nekvalitní , éčkama přeplněné „mrtvé“potraviny bez valné kvality , znečištěné prostředí, chemické léky, faradayové klece, záření mobilních technologií a mnoho dalších faktorů způsobují, že naše těla se stávají dokonalou skládkou odpadů. Aby se tělo neotrávilo samo sebou, začne si vytvářet tzv. hřbitovy, kam odpad ukládá.Pak nám lékaři diagnostikují nádory, myomy, kornatění tepen a další tzv. civilizační nemoci. Sami pak pozorujeme nadváhu, únavu, různé kožní nemoce atd. Nejznámější skládkou toxinů se hlavně u žen stává kůže a s ní nevábně vyhlížející celulitida, která i vizuelně svědčí o nahromadění jedů v těle.

Jak z toho začarovaného kruhu ven? Odpověď je jednoduchá. Zodpovědně k sobě přistupovat a začít s důkladným úklidem – DETOXIKACÍ.

Ať jste se rozhodli pro cokoliv, je na výsost jasné, že postavit nový dům nebo založit zahrádku na skládce je nesmysl. Při jakémkoliv cíli je nutné staveniště nejdřív uklidit a pak stavět. Tak je to i s našim zdravým. Jestli se chcete uzdravit nebo zhubnout, zbavit se alergií, kožních a jiných nemocí , nebo jenom se cítit skvěle bez únavy a s veselou myslí (TĚLO JE CHRÁMEM DUŠE), je nutné naši tělesnou schránku vyčistit – detoxikovat a odkyselit.

JAK NA TO?

DETOXIKACE KRVE - KROK PRVNÍ 

Když játra, ledviny a ostatní detoxikační fabriky pracují omezeně, nebo příjem jedů jak z  potravy, tak  jiných zdrojů je větší, než je jejich detoxikační kapacita,  toxiny se začnou v krvi hromadit. Krev se stává následně sama „jedovatou“ a kyselou, její schopnost přijímat odpad a přivádět živiny se sníží a naše tělo - s.r.o. "Vody a kanalizace" nedokážoud do již tak ucpaného "kanalizačního potrubí" -našich cév jak krevních, tak lymfatických odpad odváděšt,  klesá až do kritických hodnot a stává se "zahnívající" stokou a následně semeništěm pro bakterie, viry, plísně atd, čímž se jejich stav ještě dramaticky zhoršuje a náš celkový zdravotní stav se  - ruka v ruce - zhoršuje s ní. Žádné prádlo - žádný orgán "nevyperete" ve špinavé vodě. Krev obmývá každou buňku našeho těla, špiní, co ji přijde do cesty - proto tolik druhů nemocí, alergií atd. Rostlinka Goji se tak stává "dokonalou čističkou odpadních vod",což je skvěle zdokumentováno  ve videozáznamu -  vědecká studie krve pod elektronickým mikroskopem – GOJI Krev pacienta před a po užití Goji - po 10-ti dnech . 

Červené krvinky se začnou na sebe lepit a štosovat jako mince jedna na druhou, jejich plocha pro příjem živin se radikálně zmenší. Některé toxické látky se přednostně navážou na hemoglobin, čím zníži vazbu kyslíku, bez kterého buňky celého naše těla strádají, zníží se vstřebatelnost životně důležitých látek jako jsou vitaminy, minerály,bílkoviny, enzymy a mnoho daších. Krev je chudá a při cirkulaci k jednotlivým buňkám nemá co nabídnout a tak celý náš organizmus začne hladovět a churavět. 

Žijeme ve světě paradoxů a pěstování kultu mládí, kdy se stydíme za svůj věk a ne a za to jak vypadáme a jak se cítíme. Spoléháme na zázračné krémy a plastiky, ale vnitřek chřadne. Stárnutí je přirozené, ale máme možnost ho vědomě zpomalit a zvýšit kvalitu našich životů vědomým a zodpovědným přístupem ke svému zdraví a bytí.

Když mi bylo 28 let, trápili mě takové migrény, že jsem od bolesti i zvracela. Lékaři mi nic nenašli a řekli mi, že je to daň civilizaci a že s mám s tím naučit žít. Měla jsem tenkrát malinké děti a představa, že mému životu budou do smrti šéfovat tyhle bolesti , byla nepřijatelná. Pojídala jsem „tuny“ prášků, no migrény mi ničili kvalitu života. Když mi nedokázala pomoci klasická medicína, obrátila jsem se na jednoho léčitele a ten mi řekl, že pokud si nepomůžu sama, tak mi nikdo nepomůže. Rada byla drastická – týdenní totální hladovka s čistícím čajem a vodou a s nutností každodenní aplikace klystýru, aby potrava ve střevech nezahnívala a netrávila jsem se tak nadále sama. I když znám příjemnější aktivity, jako je hladovka, výsledek se dostavil. Každým rokem na jaře jsem se pak pravidelně detoxikovala a od té doby nevím co to je bolest hlavy.

DETOXIKACE HLADOVKOU UŽ NENÍ NUTNOSTÍ

Od hladovek jsem upustila, když jsem si do svého studia pořídila Mary Staggs body Detox, infrasaunu, detoxikační a zeštíhlující zábaly UCWrap a Lymfoven. Jmenované technologie fungovali na organizmus téměř zázračně a já už jsem se nemusela trápit hlady, třesem a zimou z hypoglykemie. Navíc došlo k úžasnému „vedlejšímu“ účinku – nádherně jsem začala také hubnout a vrátila se mi váha mého mládí – v 55-ti letech, při výšce 172 cm si denně oblékám tělo o váze 58 kg. (v 47 letech jsem vážila jednu dobu 73 kg!). Pak jsem měla a mám osobní zkušenost podle mě s největším zázrakem a darem Matičky Země – GOJI – neboli KUSTOVNICÍ ČÍNSKOU.Tenhle čistý extrakt z jejich plodů, pocházející z provincie Nixia z Himalájí, dělá s tělem i psychikou opravdové zázraky. Již po dvou dnech užívání dokáže krev odkyselit a „rozlepit“ od sebe červené krvinky, a další dny zlikvidovat mikroorganizmy, plísně, cholesterol, bakterie a po deseti dnech užívání dokonale obnovit její kvalitu. Její účinky jsou skvěle vidět i na videu, kde je prezentována lékařská studie krve pacienta před a po užití goji pod elektronickým mikroskopem.

 

VODA

– bez ní není možný život a při  jejím nedostatku je těžké uklidit nejen tělo, naše okolí ale dokonce i vyprat prádlo. Ze 70% je naše tělo tvořeno vodou. Z našich kohoutku teče nekvalitní, chlorem (jedovatým plynem) někdy až přesycena voda, kterou můžeme cítit i čichem. Chlór bakterie a viry ničí, no miliony mrtvých mikrotělíček tam zůstávají a spolu s ní se dostávají do těla, které s nima musí bojovat. Navíc je plna hormonální antikoncepce, rzi a těžkých kovů a to také není pro naše zdraví to pravé. Těžké balené vody sice slibují, že jsou „čisté“, ale už jenom fakt, že syntetické látky, ze kterých jsou láhve vyrobeny - obzvlášť při špatném a dlouhodobém skladování na sluníčku - se do ní uvolňují a dělají z ní tzv. mrtvou vodu bez kynetické energie. V našem studiu používáme vodu, která prochází speciálním čistícím systémem na báze reverzní osmózy – funguje jako placenta, ale je velice drahý – 35tis.Kč a jeho provoz s výměnou filtrů je taky nákladný. Doma moje rodina, klienti a přátelé používáme speciální filtr, který byl vyvinut v rámci ruského kosmického výzkumu nanotechnologií – NANO FILTR. Je malinký,lehký, má redukce na jakýkoliv vodovodní kohoutek, takže se do pracovní desky nemusí vrtat a nasazovat další kohoutek. Je opatřen přepínacím kohoutkem na vodu užitkovou . Voda z něj má chuť jako ze studánky a je natolik čistá a chutná, že pejsek jedné mé klientky absolutně odmítá pít vodu z kohoutku, takže na návštěvy ji nosí sebou. Navíc je přenosný, takže ho můžete vzít sebou na dovolenou i do exotických krajů a jeho čistící schopnosti jsou navíc mnohem vyšší než ta drahá soustava. Co je ale také milé, že je sedminásobně levnější – jen 5tis.Kč a životnost vyměnitelného filtru pro čtyřčlennou rodinu je nejméně rok! Ekonomická stránka věci je také příjemná. 4 členná rodina při příjmu cca 2 litru na osobu vypije za rok : 4x2 litry=8 l denně x 365 dní =2.920 litrů za rok x cca 10,-Kč (průměrná cena balených vod) = 29.200,-Kč. , které odtečou z naší peněženky a vytahané ruce z nošení těžkých balení nepočítaje.

Od ledna 2014 bude fungovat i členství v klubu Můj Člověk, kde jako členové získáte množství na vlastní „kůži“ ověřených receptů, rad a typů nejen na detoxikaci , ale celkově na zkvalitnění života a bytí v různých oblastech.

ČÍNSKÁ MEDICÍNA – tisíciletími prověřený a moudrý přístup k člověku a jeho zdraví jako celku je dalším pomocníkem. Všemožné bylinky a druhy masáží dělají divy. Odborníky v této oblasti jsou mí kolegové pan Čermák a paní MUDr.Kaluga.

DETOXIKACE MYSLI

Určitě jste slyšeli, že VŠECHNO JE V HLAVĚ. Slova Velikána Dalajlámy mluví za vše:

  • Pečuj o své myšlenky, neboť se z nich stanou slova.
  • Pečuj o svá slova, neboť se z nich stanou skutky.
  • Pečuj o své skutky, neboť se z nich stanou zvyky.
  • Pečuj o své zvyky, neboť utvářejí charakter.
  • Pečuj o svůj charakter, neboť ten utváří osud.
  •  A osud – to je tvůj život.

 

Pokladnici moudra nám zanechali i naši předkové: Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá. Kdo druhému jámu kope, sám do ni padá. Kdo seje vítr, sklízí bouři atd.

Negativních informací je víc, než je zdrávo a ty jako kouřící kamna obtěžují a otravují naši mysl. Duševní hygiena je tedy vyloženě nutností. Různé koníčky, meditace a chvilky ztišení se jsou čistící substancí pro náše životy – stejně jako živá voda. Snad každý člověk slyšel slovo psycho-somatické potíže. I lékařská věda je toho názoru, že našé psyché – mysl se odráží na somě- těle. Negativní myšlenky, stresy, bolesti a trápení se začnou projevovat nejdřív na energetické úrovni – ztrátou vitality a radosti ze života, pak na buněčné úrovni a nakonec na úrovni orgánové – která se už projevuje nemocí a diagnózou . Funguje to však samozřejmě i naopak. Špatné tělo produkuje špatné myšlenky a jsme v začarovaném kruhu a že o tom taky něco vím. Vše v našem duálním světě funguje jako spojené nádoby a ignorace tohoto faktu se nevyplácí. Sklízíme, co jsme zasili.

Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké ovládat negativní myšlenky, které když dveřma vyhodíme, oknem se nám vracejí zpět jako nezvaný host. Když se při nich přistihnu, mně osobně se to osvědčilo - říkam si – TICHO, VYMAŽ!!!, a následně si vědomě říkám pozitivní afirmace, začnu se soustřeďovat a uvědomovat si, co mám, jakých darů se mi dostává – že všichni, které miluji jsou relativně zdraví a jsou mezi námi , není válka a můžu slušně žít. Někdy mám zase potřebu se obráti na Zdroj, Vesmír, Něco mezi nebem a Zemí, Boha, Aláha…je jedno, jak To nazveme a tiše se svými slovy pomodlím a poděkuji za vše. Moc mi také pomáhá meditace a ztišení kdekoliv to jde – dokonce i v metru nebo autobusu.

Síla myšlenky a vůle

VEZMĚME TEDY SVÉ ŽIVOTY VĚDOMĚ DO SVÝCH RUKOU A STAŇME SE JEJICH PÁNY, KORMIDELNÍKY A KAPITÁNY.

blog comments powered by Disqus

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví