Není voda jako voda

Není voda jako voda

Čistá VODA je A & Ω našeho života -  BEZ NÍ NENÍ MOŽNÝ ŽIVOT

70% našeho těla tvoří voda a je tvořeno hlavně tzv. hexagonální formou strukturované vody. Její dostatečný přísun se stává nutností pro naši fyzickou zdatnost a zdraví všech členů naší rodiny.. Přestože je 80% povrchu naší planety pokryto vodou, jenom méně než 1% je vhodné pro spotřebu lidí.

 

Dávate pozor na to, co pijete, nebo jste podlehli reklamám a taháte kartony vod z různých supermarketů v dobré víře, že děláte pro své zdraví to nejlepší, anebo jste jednoduše ztratili zájem a zůstali u pití vodu z vodovodů, která má být podle našich zákonodárců nezávadná? Všichni víme, že voda před tím, než se dostane do našich vodovodních kohoutků, dát proklik na vodu z vodovodních kohoutků z přílohy

přichází do kontaktu s mnoha různými látkami – vodními kontaminanty jako jsou –  

Chlór: je nutny k dezinfekci vody, ale jedná se vlastně o jedovatý plyn, který neusmrcuje jenom malé tělíčka bakterií a mikroorganizmů, ale při v stupu do našeho těla je původcem různých zákeřných nemocí, jako je rakovina, onemocnění ledvin, potraty, onemocnění jater, problémy s plodností a reprodukcí, ateroskleróza, srdeční problémy, zásah svalový systém, nervových onemocnění. Greenpeace označila chlór jako vraha s andělským oblicejem

Částice (písek, bahno, usazeniny, rez, PVC- polyvinylchloridchloridvinyl z potrubí)

Benzen: zvyšuje riziko vzniku rakoviny a vede k chudokrevnosti a snížení tvorby krevních destiček.

Olovo: To způsobuje vážné problémy v nervové soustavě, vysoký krevní tlak, mrtvice, infarkty, onemocnění ledvin, neplodnost, potrat, otravy olovem.

Olovo ktere cirkuluje v krvi prinasi zkazu, ať cirkuluje kdekoli.

Měď: může způsobit gastrointestinální poruchy a poškození jater nebo ledvin.

Azbest: obsah azbestových vláken v naší vode, je z eroze azbestoveho potrubí, které způsobují škody na vrcholu buněčné membrány a tím pak otevře cestu pro vznik rakoviny. Zlo není vidět pouhým okem, lze ho zjistit pouze elektronovým mikroskopem.

Herbicidy - Insekticidy: jenom mikromnožství stačí, aby postihli svalstvo srdce a mohli ničit buňky v játrech.

Dusičnany: pronikají do vody z polí a do žaludku se dostávají pomocí bakterií, kde jsou převedeny na nitridy a a ty následně reagují s kyselinou chlorovodíkovou v žaludku a vznikají nitrokyseliny. Tyto se spojí s aminy a vznikají nitrosaminy, které způsobují rakovinu žaludku, střev a jiné vážné onemocnění trávicího traktu.. Toto riziko je zvláště vysoké u novorozenat a může způsobit typ anémie, známý jako cyanóza dítěte. Nitridy se zase váží na hemoglobin, čím se někdy až dramaticky sníží jeho schopnost vázat na sebe kyslík a tělo se pomaly „dusí“.

Chemické insekticidy: stačí jenom jejich malé množství (3ppm), aby došlo k poškození srdečního svalu (5 ppm) zabíti buněk jater. Zniči kostní dřeň ktera produkuje krev a mnoho jiných enzymu. Také jsou zodpovědný za vznik rakoviny, selhání ledvin, atd.

Radon: Zvyšuje riziko vzniku rakoviny žaludku.

Rtuť : Může způsobit poškození ledvin.

Arzén: Ve vodě se nachází, vlivem hutnických zařízení a elektronického odpadu. Vytváří kožní nemoci a ovlivňuje nervový systém

Patogenní mikroorganismy (např. viry, bakterie, prvoci atd.) Způsobují průjem, různé záněty trávicího traku, infekční a virová onemocnění, hepatitídu typu A a B

jsou Střevní viry: Jsou obsaženy ve výkalech, které pak skončí v odpadních vodách, a dokonce těžce zničitelne i po procesoch v biologických čistírnách odpadních vod.Povrchové vody, jako jsou řeky a jezera, do kterých se odpadní vody dostanou můžou obsahovat střevní viry, které jseou často nezjistitelné, protože jsou v nich obsaženy v malém počtu a navíc jsou schopni se pojit s částicemi vzduchu. Způsobují často gastrointesinální problem. Jejich velikost je pouhých 5μm – 10μm a jsou extrémně odolné a rezistentní vůči chlóru, a tak spolu s ním můžou tvořit škodlivé produkty a tak způsobit konzistentní poškození svalů, ledvin a jater, imunitního system, arteriosklerózu a různé poruchy nervového systemu.

V naší každodenní činnosti a pres přirozenou funkci tela , ztráta vody je 1- 1,5 litru denne. Chcete-li zachovat optimální úroven měly by jsme pít 1,5 až 2,5 l vody denně. Pokud je voda, kterou pijeme kontaminována látkami  jako jsou chlor, těžké kovy, chemikálie, apod. Místo toho, aby nám davala život, je nebezpečna pro naše zdraví. Dokonce i voda zpracovana veřejnou organizací může být kontaminována těžkými kovy z rozvodů. Odstrašující případ, zveřejněný v tel. novinách ze Semil, musel každému vyrazit dech. Průřez vodovodním potrubím odpovídal stavu ucpaných cév kardiaka těsně před úmrtím. V domácích studních nás ohrozují hlavně  pesticidy, které se s deštěm stávají součástí půdy a následně spodních vod.

Voda a terapie s Vodou

Pití dostatečného množstvi pitné vody:

1. Zlepšuje celkové zdraví a dobrý - vzhled.

 • Voda pomáhá udržet objem krve a tedy udržuje energii našeho těla.
 • Tělo hydratuje a  zlepšuje koncentraci a reflex
 • Voda zvyšuje počet kalorií ktere spálíme během naší každodenní činnosti
 • Voda pomáhá zabránit žaludečním potížim,  způsobenými léky.
 • Voda pomáhá zbavit se přebytečného sodíku, který může způsobit zadržování tekutin v těle
 • Voda nám dava více energie při sportování.
 • Voda pomáhá tělu ke snížení ukládání tuků a pocitu plnosti, snižuje chuť k jídlu a pomáhá nám zhubnout.
 • Casto zaměňujeme pocit žízňe s pocitem hladu, a tak máme tendenci jíst lehká jídla, i když ve skutečnosti, naše tělo potřebuje jenom pít – vodu a ne žádné nahřážky plné cukrů a jiných přídavků: Článek voda-coca cola  

 

2. Vylepšuje náš vzhled. Do kůže  se dostává jako poslední. Pokud naše tělo nemá dostatek vody, bude naše pleť cítit účinky jejího nedostatku více,  než jakýkoli jiný orgán – dochází ke vzniku vrásek a celkově urychluje proces stárnutí a ne-mocí.  Studie ukazují, že vysoká spotřeba vody léčí

 • Nachlazení - zácpa - infekce močových cest - ledvinové kameny - rakovina močového měchýře
 • Ledviny jsou stvoreny aby fungovaly stovky roků, no  nám se je podaří zničit za 30 let. Mnoho mladých žen a mužů, má ledviny v zoufalém stavu.
 • Člověk má vylučovat z těla stejne mnozstvi tekutin kolik vypije.Takto se obnovuje voda v těle. Pokud budete pít malo a vylučujeme moc, pak dehydratujete tělo. Jestliže pijete hodně, ale vylučujeme jen málo, pak se voda hromadí v intracelulárním prostoru a vede k otoku.
 • Kdyz tělo vytváři pevné zbytky, které nemohou projít jemné síto z ledvin, a ty se hromadí v ledvinách. Pokud se mřížka ledvin zacpe z pevnych zbytku tak to může zvýšit krevní tlak a objevují se vážné problémy s ledvinami.

Pro úpravu vody v domácích podmínkách jsou vhodné kvalitní vodní filtry. Já osobně mám výbornou zkušenost s malinkým a lehounkým mobilním filtrem

Nano Vivo Verde vyráběným nanotechnologií. Jeho montáž je jednoduchá, na každý vodovodní kohoutek má redukci a můžete si ho sebou brát na dovolenou – zkrátka kamkoliv.Mám ho doma a jeho cena je také velice příznivá – 7x levnější, min. 50x menší, lehčí, skladnější než ostatní vodní filtry, které  splňují stejné funkce. – jeden z nich mám zase v práci.

blog comments powered by Disqus

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví