V našem centru MŮJ ČLOVĚK opečujeme a restartujeme VAŠEHO ČLOVĚKA od hlavy až k patě...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipolaser

Nejšetrnější a nejúčinnější způsob formování postavy technologií budoucnosti. 

Představujeme vám ošetření pomocí nejmodernějšího přístroje LipoLaser Extreme Cool. Zatočí se špíčky nejšetrnějším a především nejúčinnějším způsobem, který je na trhu k dispozici.

Druhy ošetření pomocí "DD" laseru:
redukce tukových buněk
odstranění celulitidy
cílené tvarování postavy
vyhlazuje a zjemňuje pokožku

Ošetřované partie:

krk, paže, záda, okolí prsou (pro muže), břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena, lýtka.

 

Ultrazvukové kavitaci a kryolipolýze odzvonilo!

Dříve obrovský hit. Dnes historická technologie, která je nabízena již téměř v každém kadeřnictví neodborným personálem. Slibované výsledky v nedohlednu a navíc ošetření představuje poměrně velké zatížení pro váš organizmus.

Kryolipolýza ano, má však své velké ale...

Ultrazvukovou kavitaci nahradila poměrně rychle metoda kryolipolýzy. Zmrazení tukových buněk je však pro tělo velmi nepřirozený proces, se kterým se naše tělo běžně nesetká a představuje celkový šok pro organizmus. Zasahuje chladem buňky, které s tukovými zásobami vůbec nesouvisí.

Ošetření pomocí laseru již není hudba budoucnosti

Při kryo terapii dochází k řízenému zmrazování tukových buněk, které postupně odumřou a jsou nakonec odstraněny z těla ven přes lymfatický systém přirozenou cestou.

 

LipoLaser Extreme Cool přistupuje k ošetřované partii naprosto odlišným způsobem. Světlo červeného laseru prostupuje pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Tím je zahájen proces štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují. Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem těla. Hlavní a zásadní rozdíl je ale v tom, že pomocí červeného laseru dochází pouze ke stimulaci buňky, která má za následek, že se zahájí automatický proces přirozeného štěpení. Nedochází tedy k jejich „násilnému zničení“ jako u kryo.

Vlnová délka odpovídá zhruba barvě jahod, proto se tento typ světla označuje jako "jahodový" a je 635 nm.

Zcela zásadní je fakt, že přístroj LipoLaser Extreme Cool vyvolá v těle proces, který nastává při běžné sportovní aktivitě (běh, cvičení) kdy dochází ke spalování tukových zásob. Proces, který vzniká při kryo terapii nikdy nastat v těle přirozenou cestou nemůže. Proto není v případě laserové technologie nutné věnovat po ošetření zvýšenou pozornost následné lymfatické masáži. Může být provedena, ale nemá přímý vliv na celkový hubnoucí výsledek.

Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle.

Přístroj byl vyvinut ve Spojených státech v roce 2001 a od roku 2008 se běžně využívá k bezbolestné liposukci.

 

 

Průběh ošetření

Na zvolenou partii se použijí aplikátory, které jsou vybaveny výstupy na paprsky světla červeného laseru. Další funkce jsou vibrace a elektroporace (elektroforézy). Aplikátory jsou položeny staticky na pokožce. Ošetření je zcela bezbolestné a naprosto bezpečné. Laserové světlo je generováno prostřednictvím diod, které pracují s velmi malými výkony energie, takže nedochází k destrukci okolní tkáně, nervů a cév. K velkému zvýšení teploty ošetřované oblasti nedochází, protože se aplikuje tkzv. "studené světlo" poměrně malého výkonu. Použití laserových diod je úplnou a převratnou novinkou. Během ošetření se hlídá doba aplikace, za optimální se považuje 30 minut.

Aktuálně

  • jsme smluvním partnerem
    Vojenské zdravotní pojišťovny
    Oborové zdravotní pojišťovny
    Zaměstnanecké pojišťovnyŠkoda
    ​ 

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví