Výsledky léčby

Zde můžete nahlédnout do výsledků práce našeho Centra léčby kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK na Poliklinice Medika, Kateřinská 34, Praha 2 dosažených excimerovým laserem 308 nm.

Viki

Opravdu skvělé výsledky při použití excimerového laseru u Vikiho.

 

Pan Viktor M.
Vegetarián a alternativně laděný mladý muž přes veškerou péči o své zdraví trpěl od dětství atopickým ekzémem. Ke zhoršení stavu ekzému došlo ve věku 29 let, kdy došlo ke kumulaci stresů a ekzém postihl cca  40% těla mimo obličeje. Léčbu ekzému kortikoidy odmítal a ostatní léčebná schémata nezabírala. Na fotkách je vidět stav před, v průběhu a po ukončení terapie excimerovým laserem. K recidivě po 1 a půl roce nedošlo.

Pokračovat ve čtení

Oldřich

Podívejte se na živý důkaz úspěchu celostního přístupu léčby lupénky v kombinaci s excimerovým laserem u pana Oldřicha.

https://youtu.be/Jk2qEtmmlHg

Tady je fotodokumentace průběhu léčby a jejího skvělého výsledku.

Pokračovat ve čtení

Alena

Velmi rychlé a úspěšné vyléčení dermatitidy excimerovým laserem u paní Aleny.

Paní Alena N.
Kontaktní alergický ekzém. Pacientka byla vystavena extrémní psychické zátěži.  Ekzém se začal projevovat menším ložiskem, které se začalo zvětšovat. Pacientka byla léčena lokálně kortikosteroidy, po kterých došlo k dočasnému zlepšení. Po vysazení se ekzém objevil opět a rozšiřoval se, provázen pocity nesnesitelného svědění. Pacientka nosila i na spaní podkolenky, aby si ekzém nerozškrábala do krve. Na internetu se dověděla o excimerovém laseru.  Po 5-ti týdnech aplikace excimerového laseru v kombinaci s alternativní léčbou došlo k celkovému zlepšení fyzických i psychických problémů a vymizení ložiska ekzému. Klientka mi z radosti na vyléčené noze namalovala nehtem srdíčko.
K další recidivě do dnešní doby nedošlo.

Pokračovat ve čtení

Ivana V

Zpověď paní Ivany v krátkém videu po léčbě lupénky.

https://youtu.be/oRtbu-ftxhk

Milá paní Alenko,

ráda bych se s Vámi podělila o své pocity a radost, kterou nyní prožívám. I když nemám lupénku tak dlouho jako někteří pacienti, tak už vím jak umí znepříjemnit život, podkopat sebevědomí a narušit běžné žití.

Po ozařování Vaším excimerovým laserem, se vracím zpátky do svého vcelku běžného života. Nemusím již urputně schovávat své bolavé dlaně, poseté šupinami a stydět se podat ruku na přátelské shledání se svými blízkými a přáteli. Nyní je to pro mne zázrak, který ale musím stále opečovávat a starat se o něj. Vaše ozařování  a ostatní kosmetická péče ji drží v normálu, za což jsem Vám nesmírně vděčná. Ani si neumíte představit jak moc.

Pokračovat ve čtení

Petra

Fotodokumentace a vyjádření paní Petry.

Centrum léčby lupénky Můj člověk jsem si našla na internetu po shlédnutí relace ve Snídani s Novou o excimerovém laseru.

Protože se s lupenkou potýkám už od 14 let, tedy již 27 let, začala jsem ihned shánět nějaké další informace. Na internetu jsem nalezla 2 místa, kde lze tuto léčbu postoupit a tak nějak mi bylo bližší  Můj člověk. Po prvním setkání s paní Alenou Bajtošovou jsem věděla, že jsem si vybrala dobře. Příjemné, útulné prostředí a sluníčko paní Alena ... vždy dobře naladěna s úsměvem a vlídným slovem nešetřící.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví