Petra

Fotodokumentace a vyjádření paní Petry.

Centrum léčby lupénky Můj člověk jsem si našla na internetu po shlédnutí relace ve Snídani s Novou o excimerovém laseru.

Protože se s lupenkou potýkám už od 14 let, tedy již 27 let, začala jsem ihned shánět nějaké další informace. Na internetu jsem nalezla 2 místa, kde lze tuto léčbu postoupit a tak nějak mi bylo bližší  Můj člověk. Po prvním setkání s paní Alenou Bajtošovou jsem věděla, že jsem si vybrala dobře. Příjemné, útulné prostředí a sluníčko paní Alena ... vždy dobře naladěna s úsměvem a vlídným slovem nešetřící.

Po mnoha vyzkoušených léčbách od bylinek po různé masti, autopatii ... jsem byla mile překvapena účinkem léčby pomocí excimerového laseru. A to již po prvním "nasvícení"  Nyní mám za sebou 5 nasvícení a nestačím se divit. Kdyby mi někdo před měsícem řekl, že budu za 2 týdny skoro bez lupenky asi bych si řekla: "Neví o čem mluví".

K léčbě přistupujeme celostně, tzn. že léčíme tělo i zevnitř. Užívám na doporučení šťávu z kustovnice a nyní  i na základě čínské medicíny bobule Dračí žluč. Jen vypořádat se se stresem bude už jen na mě samotné. A protože s tělem bez lupenky se snáze žije, myslím, že zvládnu i toto.

Moc se těším s dětmi do bazénu, těším se na krátké sukně, tílka, plavky .... na to že se nebudu muset setkávat s opovržlivými pohledy hloupých lidí, že nebudu muset denně vysávat a koukat kde všude jsem se vysypala. O absenci svědění, bolesti a krvácení ... nemluvě.

Po nasvícení vyšší dávkou je sice kůže zarudlá a mírně spálená, jako když to přeženete se sluníčkem, ale s tím si dobře poradí krém Solaris, který mi zde také doporučili. Za trochu toho svědění a štípání to stojí zato.

Myslím, že lupenkáři jsou zvyklí na horší svědění až bolest.

Po finanční stránce je to únosné, a doufám, že dojde i ze stran zdravotních pojišťoven k dodržení zákona a proplacení léčby. Jen škoda, že jsou tyto přístroje jen v Praze a dojíždění 2 x týdně do Prahy je pro někoho nemyslitelné ... já mám tu výhodu, že to nemám až tak daleko a zvládám to.

Tak držím palce dalším lupénkářům

Petra

 

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví