Ivana V

Zpověď paní Ivany v krátkém videu po léčbě lupénky.

https://youtu.be/oRtbu-ftxhk

Milá paní Alenko,

ráda bych se s Vámi podělila o své pocity a radost, kterou nyní prožívám. I když nemám lupénku tak dlouho jako někteří pacienti, tak už vím jak umí znepříjemnit život, podkopat sebevědomí a narušit běžné žití.

Po ozařování Vaším excimerovým laserem, se vracím zpátky do svého vcelku běžného života. Nemusím již urputně schovávat své bolavé dlaně, poseté šupinami a stydět se podat ruku na přátelské shledání se svými blízkými a přáteli. Nyní je to pro mne zázrak, který ale musím stále opečovávat a starat se o něj. Vaše ozařování  a ostatní kosmetická péče ji drží v normálu, za což jsem Vám nesmírně vděčná. Ani si neumíte představit jak moc.

A jsem také velice ráda, že jsem pojištěncem Vojenské zdravotní pojišťovny, která mi umožňuje tuto léčbu podstupovat pod její záštitou. Přála bych tuto možnost i všem ostatním pacientům, kteří s lupénkou bojují a jsou zoufalí  a nemají možnost platit si tuto léčbu sami. Ani já bych nemohla tuto terapii podstoupit. Uvědomuji si to a jsem za to opravdu velice vděčná Vám i své pojišťovně.

Přeji Vám hodně spokojených klientů a doufám, že i další pojišťovny budou tuto osvobozující léčbu v brzké době také proplácet a bude mnoho šťastnějších lidiček. Mějte se krásně a ještě jednou díky.

 S pozdravem Ivana V.

 

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví