O nás

O nás

Studio Můj člověk vzniklo už v roce 1993, od toho roku se jeho činnost a nabídky služeb rozšiřovali. Touha pečovat o lidi a pomáhat jim způsobila, že každým rokem jsme rozšiřovali naše nabídky o nové postupy a technologie. Kromě péče o zdraví, krásu, hubnutí jsme dospěli do fáze, kdy gró našeho snažení bylo pořízení si nejrevolučnějších technologií v péči o zdraví kůže jako je laserový přístroj Vtrac na léčbu Lupénky, Vitiliga, Akné, Ekzémů atd., - tzv. neléčitelných nemocí a bezbolestné a bezjizvové odstraňování kožních výrůstků přístrojem Cryopen – který zbaví klienta skvrn, jizev, mateřských znamének, bradavic atd.

 • Mluvíme německy, rusky, slovensky a částečně anglicky
 • O své klienty pečujeme zásadně těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími přírodnímiprodukty na trhu, bez chemických konzervantů a různých stabilizátorů od firem Larens, které obsahují navíc tzv. živý kolagen s trojitou hellisou –patentem chřáněný nejlepší produkt v dermatologii,dále Dr.Nona, Biocom.
 • Úklid všech prostor provádíme nejúčinnějším parním čističem firmy Lux, který akceptuje i hygiena a vím, že jsme jedinou firmou minimálně v Praze, která úklid provádí touhle metodou bez chemie, jenom horkou párou.
 • Menší předměty jsou sterilizované ultrazvukovou čističkou, ve které klientům zdarma čistíme počas procedúr i jejich šperky.
 • Na čištění menších ploch používáme výhradně bioeko-přípravky firmy Biocom, které obsahují bioaktivní kultury, které se ve vodě množí a hravě likvidují veškeré bakterie a patogeny.
 • Na veškeré procedury používáme vodu ze speciálního filtračního systému WHOptimum na báze reverzní osmózy, který lze přirovnat k fungování placenty v těhotenství a který zachytává a odstraňuje nejenom jedovatý chlor, jim usmrcené miliony tělíček bakterií, těžké kovy a jedovaté látky, ale dokonce i hormony a hormonální antikoncepci, které se močí dostávají i do řek a klasickými čistícími stanicemi jsou neodstranitelné. U mužů i ryb dochází k poruchám hormonální rovnováhy.
 • Samozřejmostí je dezinfikování obuvi po každém klientovi, co se neděje ani ve zdravotnictví, nebo jednorázové pantofle.
 • Na toaletách jsou k dispozici také jednorázová wc sedátka – v tom jsme také výjimkou.
 • Na procedury, vyžadující nahé tělo dostávají klienti jednorázové spodní prádlo.
 • Při delších procedurách můžou přímo z lehátka sledovat na obrazovkách zajímavé dokumenty a filmy, nebo poslouchat relaxační hudbu.
 • Na provonění prostor používám výhradně přírodní éterické olej firmy Karl Hadek.
 • V případě zájmu dostávají naši klienti zdarma k pití naši speciální vodu a hrníček kávy.
 • Veškerá poradenství poskytujeme zdarma.

Atraktivitu naši činnosti nestavíme na prezentování vzhledu celebrit, missek a manekýnek v umělecky naaranžovaných pozicích. Jsme úplně normální lidi s normálními starostmi a genetickými predispozicemi jako všichni ostatní a kteří mají chuť dobře vypadat a něco tomu taky obětovat. Denně na nás útočí ze všech médií různé reklamy téměř na cokoliv. Je těžké se v tom orientovat, no všechno je věc priorit.

Nejlepší investicí je investice do zdraví a s nim související krásou. Zdravé tělo plodí zdravé myšlenky a naopak. Odměnou nám pak bude spokojenost s našim vzhledem, štíhlým tělem a vitalita a radost zeživota.

V NAŠEM CENTRU MŮJ ČLOVĚK OPEČUJEME VAŠEHO ČLOVĚKA OD HLAVY AŽ K PATĚ.


 

Náš tým

Jmenuji se Alena Bajtošová a jsem majitelkou Centra léčby lupénky a vitiliga Můj člověk. Dovolte mi, prosím, abych Vám představila tým úžasných lidí a odborníků a specialistů přes čínskou medicínu, se kterým spolupracuji a které jsem si pečlivě vybírala, abychom proměnili Váš sen touhy po zdravé, čisté kůži a zdraví celkovém ve skutečnou realitu, jelikož kůže je jenom displayem vnitřního stavu těla.

Všichni máme v úctě klasickou medicínu, která pomáhá v případě již  projevených nemocí na fyzické úrovni, no zároveň jsme nadšenci alternativních přístupů ke zdraví z pohledu celostní medicíny, kam patří moudra našich předků a tisíciletími prověřena stará a dobrá čínská medicína. Jejich kombinací s nejnovějšími, zdraví nezatěžujícími  technologiemi Vám přinášíme lepší kvalitu do života.

Alena BAJTOŠOVÁ

Alena BajtošováJmenuji se Alena BAJTOŠOVÁ, nar. 6. 11. 1958, takže je mi jenom 55 let, jsem dvojnásobnou babičkou a majitelkou Centra Můj člověk a ráda o sobě říkám, že jsem pořád mladá, potíž je jenom v tom, že dlouho!“.

Pokračovat ve čtení

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví