Alena BAJTOŠOVÁ

Alena BajtošováJmenuji se Alena BAJTOŠOVÁ, nar. 6. 11. 1958, takže je mi jenom 55 let, jsem dvojnásobnou babičkou a majitelkou Centra Můj člověk a ráda o sobě říkám, že jsem pořád mladá, potíž je jenom v tom, že dlouho!“.

Soukromou kosmetickou a alternativní praxi vykonávám již přes 20 let a ve svém oboru se neustále vzdělávám. Jsem stoupenkyní zdravého, ne však asketického životního stylu. Na na našich stránkách jsme se Vám pokusili přiblížit naše metody a přístupy jak v péči o krásu, tak o zdraví vnější i vnitřní jako takové a s pomocí toho nejlepšího, co nám Matička Příroda a výdobytky vědy a techniky dali, vám nabídnout to nejlepší možné řešení vašich problémů. Moje obrovská láska k lidem a touha jim pomáhat mě vedla k objevování nových a nových způsobů péče o krásu a zdraví. Za svoji letitou praxi jsem vyzkoušela na vlastní kůži snad všechno možné i nemožné, „zázračné přípravky“ , různé technologie a techniky. Jelikož je známou pravdou, že všechno je v hlavě, absolvovala jsem také destítky certifikovaných seminářů, přečetla stovky knih, abych pomohla sobě i druhým. Motala jsem se v tom všem jako nudle v bandě, protože jsem nohama na Zemi a hlavou v Oblacích, ale touha pochopení mechanizmů, které řídí můj život mě pořád hnala dál.

Neuznávám žádná dogmata, předpisy a přesné postupy, protože všichni jsme svou podstatou vyjímeční a co pomáha jednomu, nemusí mít pozitivní efekt pro druhé. Jednou mi můj syn asi v 15-ti letech řekl, že jsem anarchista. Musela jsem se smát, protože měl pravdu. Falešná morálka mocných světských i církevních hodnostářů mi vždy byla proti srsti. Hledání smyslu života a Pravdy mě přivedlo ke studiu různých náboženských filozofií, no pořád jsem měla pocit, že mě chtěji „čapnout“, abych se stala ovečkou jejich stáda. Z každého semináře jsem si proto vzala jenom něco – malé střípky a pomalu z nich začala stavět jako z puzzle svůj vlastní svět, svoji vlastní filozofii, svůj vlastní obraz, který dokončím až skončím v dřevěném futrálu. Nevím, jestli je má filozofie správná nebo ne, ale mě vyhovuje a řídí můj život. Co mě však v mém hledání vyloženě doslova „nakoplo“ a šokovalo , byla osobní zkušenost moje i mých dětí - zvládnutí chůze po žhavém uhlí. Byla jsem z toho v šoku. Asi před půl rokem na jednom semináři jsme zase všichni účastnlíci ohýbali krční jamkou tlusté železné roxorové tyče do betonu. Fyzikální zákony prostě přestali fungovat. Jak je to možné??? Hlava mi to nebrala Tyhle zkušenosti totálně změnili mé myšlení a ujistili o existenci Něčeho dokonalého mezi Nebem a Zemí, Zdrojem, Vesmírnou Inteligencí – Bohem, co tady bylo je a bude a co způsobilo, že mým krédem se stalo: POKUD NEMŮŽU POMOCI, TAK SE SNAŽÍM NEUŠKODIT, KDE NEMŮŽU ROZESMÁT, TAM SE SNAŽIM NEROZPLAKAT.

Uvědomila jsem si, že jsme pány svých osudů a životů. Vše, co se nám v našem životě děje dobrého i špatného byla kdysi naše vědomá volba. Čím jsme „krmili“ naši hlavu , to také sklízíme. Slovy Dalajlámy –„ Pamatuj : Vesmír je ozvěnou tvých skutků a myšlenek“.

Už naši předkové věděli, ŽE KDO SEJE VÍTR – SKLÍZÍ BOUŘI, JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z NĚJ OZÝVÁ, KDO DRUHÉMU JÁMU KOPE, TEN DO NÍ PADÁ a mnoho dalších. Pravdivost těchto přísloví jsem si mnoho krát ověřila na své pouti životem, když jsem za své bolestivé zkušenosti obviňovala „ty druhé“. Nepochopení životních principů udělalo z mého života klubíčko zamotaných nití, ze kterých nový svetr neupleteme. A tak rozmotávám a rozmotávám a pletu a pletu.

Jsme pány sebe sama a svých myšlenek. Překrásně to vyjádřil moudrý Dalajláma:

  • Pečuj o své myšlenky, neboť z nich se stanou SLOVA
  • Pečuj o svá slova, neboť z nich se stanou SKUTKY
  • Pečuj o své skutky, neboť z nich se stanou ZVYKY
  • Pečuje o své zvyky, neboť utvářejí tvůj CHARAKTER
  • Pečuj o svůj charakter, neboť ten vytváří tvůj OSUD
  • A osud – to je tvůj ŽIVOT

S ignorací těchto zákonů je to stejné jako s ignorací zákonů hmoty. Ignorujeme-li zákon zemské přitažlivosti, je to naše věc a volba. Nehledě na ni však budou předměty vždy padat a rozbíjet se směrem ke zdroji gravitace – k Zemi a ne naopak, i když se budeme vztekat a svalovat veškerou vinu na ty druhé. Neznalost zákonů neomlouvá. Protekce se nedočkáme.

Zdraví, štěstí, lásku a spokojenost Vám přeje Vaše Alena

Kontakt

Tel.: +420 608 173 790

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Certifikáty

View the embedded image gallery online at:
https://mujclovek.cz/o-nas/3-alena-bajtosova#sigProId382eb48e22

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví