Zdravá krev pomocí GOJI

Kustovnice čínská - GOJI

Kustovnice je léčivá rostlina tradiční čínské medicíny. Patří mezi tzv. adaptogeny. Adaptogeny jsou přírodní látky, které zlepšují schopnost překonat stresující podmínky. Pomáhají při léčení nemocí, zlepšují schopnost překonat únavu a stres, pomáhají zlepšit paměť, koncentraci, vůli a vytrvalost.

Zvyšují odolnost proti infekci a nádorům, tlumí autoimunitní reakce (alergie, degenerativní nemoci, diabetes, lupus,...). Urychlují hojení a regeneraci, zpomalují stárnutí a degenerativní pochody. Účinkují v látkové proměně i na úrovni soustav (nervové, cévní, trávící, pohlavní,...). Nemají žádné vedlejší účinky.

Podle vědeckých výsledků kustovnice chrání zrak a zpomaluje procesy stárnutí, hlavně svými proteoglykany („polysacharidy“). Kustovnice obsahuje velké množství karotenoidů (hlavně zeaxantin) a prospěšných metabolitů (betain, β-sitosterol, kumarin). To, čím kustovnice skutečně vyniká, jsou specifické proteoglykany, které chrání neurony a sítnici, snížují buněčný stres, působí antioxidačně a mají specifické imunomodulační účinky.

Kustovnice čínská je snad nejvýživnějším plodem na naší planetě. Z nutričního hlediska patří Goji mezi nejhodnotnější druhy ovocných plodů. Bobulky Kustovnice obsahují 18 druhů aminokyselin, 21 stopvých prvků, jsou nejbohatším zdrojem karotenoidů ze všech známých rostlin na zemi, obsahuje vitaminy C, B1, B2, B6 a E.

Video o účinku Goji - krev pacienta před a po užití šťávy z goji za 10 dnů-vědecká studie pod elektronickým mikroskopem

 

Účinky kustovnice

Goji je tradiční čínskou medicínou považována za léčivou potravinu podporující dlouhověkost. Jedná se o silný antioxidant, který předchází předčasnému stárnutí, podporuje vitalitu a sexuální potenci, působí jako afrodiziakum. Podporuje imunitní systém, zlepšuje paměť, ulevuje při bolestech hlavy, snižuje krevní tlak a podporuje krvetvorbu. Kustovnice čínská významně pozitivně ovlivňuje činnost jater a ledvin.

Moderní výzkumy čínských vědců poukazují na schopnosti udržovat a podporovat harmonický buněčný růst a obnovovat a opravovat DNA. „Antiperoxidací“ volných radikálů vrací elektrické parametry buněčných membrán do normálního rozsahu. Podle TČM patří kustovnice k tzv. „vyšší třídě“ prostředků, které lze použít jako jídlo i jako lék.

Je zajímavé, že chemie neznalá TČM vysvětluje účinek kustovnice tím, že prý vyživuje ledviny a játra, která zase prý vyživují zrak. Nezávislý výzkum potvrzuje účinky proti stárnutí buněk i ochranu proti slábnutí zraku.

Plody Kustovnice čínské mají velmi léčivé účinky na organismus mladého i starého člověka. Pro své blahodárné účinky je Kustovnice čínská považovaná v tradiční čínské medicíně za nenahraditelný doplněk stravy. Dlouholetý odborný lékařský konzultant časopisů „Journal of Longevity Research“ (Zápisník Výzkumu Dlouhověkosti) a „Muscle and Fitness“ (Svaly a Tělesná zdatnost) a vědecký pracovník Američan Dr. Bob Delmonteque tvrdí: „Více než 15 % bílkovin, 21 stopových minerálů a 18 aminokyselin činí z plodů Goji jedinečnou, živinami nabitou „superpotravinu“ přesahující všechna známá kritéria. Je průkazně dokázáno, že lycium polysacharidy obsažené v Goji mají vskutku pozoruhodné antioxidační a imunitu podporující vlastnosti.“

 

GOJI, neboli kustovnice čínská (L. chinense Mill.) 

Podrobná prezentace o Goji od firmy Ramissio zde.

Porovnání jednotek ORAC (měření antioxidantů a výživové hodnoty) v Goji a v jiných běžně užívaných potravinách.

 

Lidské zdraví a chemie.

Máme v úctě klasickou medicínu, pomáha v mnoha případech zachraňovat životy, přežít bolesti. Já sama mám čerstvé zkušenosti při hospitalizaci v nemocnici po autonehodě a moje vděčnost nezná hranic. Jsou ale také věci, které bychom mohli možná vědět, abychom si zbytečně nepoškozovali zdraví a kvalitu našich životů.

Exkluzivní a šokující rozhovor s bývalým ředitelem farmaceutické firmy p.Virapenem o tom, jak se farmaceutické firmy chovají k lidem a jejich zdraví ze zpravodajského kanálu ČT 24 − Studio 6.

Umělé antioxidanty podporují vznik rakoviny, ukázala studie. Více čtěte zde.

 

DRAHOCENNÉ ZKUŠENOSTI S PRODUKTY OD NAŠEHO KOLEGY

Muž 48 let Aleš Sehnal
"Před cca 15-ti letymi byl  zjištěn vysoký krevní tlak změřen 145/115 a nasazen přípravek Diroton 10mg
Před 2,5 roku jsem objevil kustovnici čínskou za studena lisovanou a začal jsem ji pravidelně užívat.
Před cca 1 rokem mi tlak se srovnal na 125/95 a lékař mi ponížil přípravek na Diroton 5mg
Před 14-ti dny mi opakovaně bylo naměřeno 110/80 a vysazeny léky na vysoký krevní tlak
V průběhu posledního půl roku jsem ještě užíval 2x 15-ti denní kůru detoxikace pomocí Detoxi plaster, kdy se mi mimochodem velice dobře spalo a celý následující den jsem měl daleko více energie.
Kustovnici užívá celá naše rodina."

Syn Richard 7 let
"Na jaře loňského roku se mu objevila vyrážka po celém těle a kožní lékařka diagnostikovala poruchu imunitního systému a chtěla nasadit kortikoidy s dovětkem že si myslí že je bude užívat do konce života, neboť si s tím zatím lékaři příliš neví rady.
Tuto léčbu jsme odmítly a nasadily 2-3x denně kustovnici 15ml.
Po měsíci užívání se vyrážka ztratila a ani paní doktorka nechtěla věřit čím se to stalo.
Přiznaly jsme barvu a řekli čím jsme ho vyléčili a alespoň uznala že tato cesta není špatná."

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví