Detoxikace a léčení vodou

Než se začněte léčit čímkoli jiným, zkuste VODU

Díky tomuto postupu si nejen vyléčíte nejrůznější choroby a vyhnete se jiným (srdeční příhody, mrtvice, dokonce i malárie), ale také si zajistíte krásnou, čistou pleť. Navíc získáte více energie a radosti ze života, budete i lépe spát. Váš metabolismus se vrátí k normálu, budete mít větší chuť k jídlu. Pokud budete jíst tak jako dosud, čeká vás postupné hubnutí, a to bez námahy a intenzivnějšího cvičení. Zároveň s tím vzroste vaše sexuální energie.

Vypijte každé ráno 1,5 l (5-6 sklenic) vody a ušetřete si braní léků a placení poplatků u lékaře. Neuvěříte, dokud si to skutečně nezkusíte! Na tuto terapii pozitivně zareagovaly - nebo jí rovnou byly vyléčeny - následující choroby a poruchy:

kašel, astma, zánět průdušek, tuberkulóza, ledvinové kameny, onemocnění močového a pohlavního ústrojí, překyselení organismu, úplavice, gastroenteritida, rakovina dělohy, zácpa, diabetes, nepravidelná menstruace, rakovina prsu, zánět hrtanu, bolesti hlavy, leukémie, artritida, vysoký krevní tlak.

 


 

Nano filtr Vivo Verde

 Je skvostem ve vaší kuchyni.

 Ekonomicky výhodná a bezpečna pitna voda pomocí nanotechnolog

 Čistá VODA je A & Ωnaseho života

 

 BEZ VODY NENÍ MOŽNÝ ŽIVOT.

- 70% našeho těla tvoří voda Její dostatečný přísun se stává nutností pro naši fyzickou zdatnost a zdraví všech členů naší rodiny.. Přestože je 80% povrchu naší planety pokryto vodou, jenom méně než 1% je vhodné  pro spotřebu lidí. Dávejte pozor na to, co pijete, nebo jste podlehli reklamám a taháte  kartony vod z různých supermarketů v dobré víře, že děláte pro své zdraví to nejlepší, anebo jste  jednoduše ztratili zájem a  zůstali u pití vodu z vodovodů, která má být podle našich zákonodárců nezávadná?  Všichni víme, že voda před tím, než se dostane do našich kohoutků,  přichází do kontaktu s mnoha různými látkami – vodními kontaminanty.

Dát proklik na vodu z vodovodních kohoutků je v příloze

Částice (písek, bahno, usazeniny, rez, PVC- polyvinylchloridchloridvinyl z potrubí)

Chlór: je nutny k dezinfekci vody, ale jedná se vlastně o jedovatý plyn, který neusmrcuje jenom malé tělíčka bakterií a mikroorganizmů, ale při v stupu do našeho těla je původcem různých zákeřných nemocí,  jako je rakovina, onemocnění ledvin, potraty, onemocnění jater, problémy s plodností a reprodukcí, ateroskleróza, srdeční problémy, zásah svalový systém, nervových onemocnění. Greenpeace označila chlór jako  Vraha s andělským oblicejem

Benzen:  zvyšuje riziko vzniku rakoviny a vede k chudokrevnosti a snížení tvorby krevních destiček.

Olovo: To způsobuje vážné problémy v nervové soustavě, vysoký krevní tlak, mrtvice, infarkty, onemocnění ledvin, neplodnost, potrat, otravy olovem.

Olovo ktere cirkuluje krvi prinasi zkazu, ať cirkuluje kdekoli.

Měď: může způsobit gastrointestinální poruchy a poškození jater nebo ledvin.

Azbest: obsah azbestových vláken v naší vode, je z eroze azbestoveho potrubí, které způsobují škody na vrcholu buněčné membrány a tím pak  otevře cestu pro vznik rakoviny. Zlo není vidět pouhým okem, lze ho zjistit pouze elektronovým mikroskopem.

Herbicidy - Insekticidy: jenom mikromnožství stačí, aby postihli svalstvo srdce a mohli ničit buňky v játrech.

Dusičnany: pronikají do vody z polí a  do žaludku se dostávají  pomocí bakterií, kde jsou převedeny na nitridy a a ty následně reagují s kyselinou chlorovodíkovou v žaludku a vznikají nitrokyseliny. Tyto se spojí s aminy a vznikajínitrosaminy, které způsobujírakovinu žaludku, střev a jiné vážné onemocnění trávicího traktu.. Toto riziko je zvláště vysoké u novorozenat a může způsobit typ anémie,  známý jako cyanóza dítěte. Nitridyse zase váží na hemoglobin, čím se někdy až dramaticky sníží jeho schopnost vázat na sebe kyslík a tělo se pomaly „dusí“.

Chemické insekticidy: stačí jenom jejich malé množství  (3ppm), aby došlo k poškození srdečního svalu (5 ppm) zabíti buněk jater. Zniči kostní dřeň ktera produkuje krev a mnoho jiných  enzymu. Také jsou zodpovědný za vznik rakoviny, selhání ledvin, atd.

Radon: Zvyšuje riziko vzniku rakoviny žaludku.

Rtuť :   Může způsobit poškození ledvin.

Arzén: Ve vodě se nachází, vlivem hutnických zařízení a elektronického odpadu. Vytváří kožní nemoci a ovlivňuje nervový systém

Patogenních mikroorganism(např. viry, bakterie, prvoci atd.) Způsobují průjem, různé záněty trávicího traku, infekční a virová onemocnění, hepatitídu typu A a B

Střevní viry:  Jsou obsaženy ve výkalech, které pak skončí v odpadních vodách, a jsou dokonce těžce zničitelne i po procesoch v biologických čistírnách odpadních vod.Povrchové vody, jako jsou řeky a jezera, do kterých se odpadní vody dostanou můžou obsahovat střevní viry, které jseou často nezjistitelné, protože jsou v nich obsaženy v malém počtu a navíc jsou schopni se pojit s částicemi vzduchu. Způsobují často gastrointesinální problem. Jejich velikost je pouhých 5μm – 10μm a jsou extrémně odolné a rezistentní vůči chlóru, a tak spolu s ním můžou tvořit škodlivé produkty a tak způsobit konzistentní poškození svalů, ledvin a jater, imunitního system, arteriosklerózu a různé poruchy nervového systemu.

echny zmíné složky dokážrychle bezpečně odstranit špičkový přístroj Vivo Verde

Odstranujeprach, zapach, rez, chlor, tezke kovy, hlinik, olovo, rtut, radioaktivnislozky, kadmio, kesio, chemicke hnojiva, chemicke postriky, micro-organismu, bakterie, mykyty, virusy.

Po nasazeni filtru na baterii: Otocte teleso filtru smerem navrch a naplnte ho pomaly vodou aby se dostal vzduch z telesa ven a pak otocite teleso filtru smerem dolu a nechate tect 1min. aby se trochu procistil a pak je pripraven na pouziti.

Jestli ma byt filtr mimo funkci na nekolik dni tak otocte teleso filtru smerem nahoru aby jadro filtru bylo porad ve vode a kdyz ho pouzijete zase tak zase nechame tect 1min. Dlouhodobym pouzitim filtru se snizuje prutok filtrovane vody a stupen snizeni je zavisly na kvalite vodarenske vody.

Ochrana filtru:Pred padem, spatnym zachazenim, udrzujte jadro filtru vlhke a nenechvejte aby vyschlo musi byt vzdy ve vlhkem stavu. Davejte pozor na jadro filtru proti poskozeni kdyz ho vyndate z telesa filtru.

 


           

Technické parametry

Mikroporózní filtr Element VIVO VERDE

SPECIFIKACE- Polymerní ASG - Jednostranné resorcinolum

Jedná se o unikátní polymer syntetizovaný trojí reakce: mechanicky pomocí adsorpce a iontově-výměnných. Takže zachyti mikročástice a odstranění chemických reziduí. Ionty stříbra vložených do struktury polymeru, zabraňuje šíření virů a bakterii. To také mění strukturu stupnici tvrdosti, premenu vápence aragonitu, která je vstřebatelná forma vápníku.

 • Pilíř – lehký a odolný materiál
 •  Pórovitost  ~ 1 μm 
 • Velmi veliká plocha (500 m2 / g)
 • Rovnoměrně rozložené aktivních oblastí iontoenallagis - aniontů a kationtů
 • 10 až 20 násobně vyšší  filtrace než běžné pryskyřice iontoenallagis
 • Kavernózní konstrukce s bakteriostatickým efeaktem
 • Nemozný unik mikroorganismů do vody
 • Konverze soli do vstřebatelné formy, např. K +

V naší každodenní činnosti a pres přirozenou funkci tela , ztráta vody je 1- 1,5 litru denne. Chcete-li zachovat optimální úroven ly by jste t 1,5 až 2,5 vody denně. Pokud je voda, kterou pijeme, obsahuje kontaminující látky, jako jsou chlor, těžké kovy, chemikálie, apod.  Místo toho, aby nám davala život, je nebezpečna pro naše zdraví.  Dokonce i voda zpracovana veřejnou organizaci muze být kontaminována, jako jsou těžké kovy z rozvodů, pesticidy a půdy v případě soukromých studní. Když pijete vodu z vodovodu, tyto nečistoty jsou absorbovány přímo do těla.

Při použití tohoto filtru nemusíte nosit těžké lahve s vodou pochybné kvality, v jednom (1) roce utratite vic nez za výměny filtru. Síla vody je průtok = tření = ionty = energie. Když jdete do prirody tak urcite nepijete vodu z jezera ale z tekoucich studanek????? Stejne prirovnani udělejte doma, (i v ledničce po 5 dnech) uzavrena voda = mrtvá voda – tekouci voda z kohoutku = živá voda.

ŘEŠENÍ: Stačí otevřít kohoutek a mate čistou filtrovanou vodu z filtru Vivo Verde ve vaši domacnosti

Jak prohlasil HIPPOKRATES nejlepší léčba je prevence.

Pouziti: Do toho okamziku kdyz prestane tect voda, priblizna doba trvani pro 4clennou rodinu 6-8 mesicu, pri pouzivani na piti ciste vody, na pripravu jidel, kafe, caj, a umyvani zeleniny a ovoce. Otocenim kohoutku pouzivate vodu z vodarny jenom na umyvani nadobi.

 


 

Voda a terapie s Vodou

Pitim dostatecneho mnozstvi pitné vody může ...

1. Zlepšít celkové zdraví a dobry - vzhled.

 • Voda pomáhá udržet objem krve, a tedy udrzovani energie vašeho těla
 • Správné hydratace zlepšuje koncentraci a reflex
 • Voda zvyšuje počet kalorií ktere spálíte během vaší každodenní činnosti
 • Voda pomáhá zabránit žaludečním potížim způsobené leky.
 • Voda pomáhá zbavit se přebytečného sodíku, který může způsobit zadržování tekutin v těle
 • Voda vám dava více energie při sportovani.
 • Voda pomáhá tělu ke snížení ukládání tuků

2. Vylepsuje váš vzhled. Voda se dostáva do kůže poslední. Pokud vaše tělo nemá dostatek vody, bude vaše pleť cítit účinky více než jakýkoli jiný orgán. Voda může pomoci hydratovat pokožku, zanechává ji .... - hebkou- hladkou - flexibilnější - s méně vrásek.

3. Pomáhá chránit onemocnění. Studie ukazují, že vysoká spotřeba vody léci. - Nachlazení - zácpa - infekce močových cest - ledvinové kameny - rakovina močového měchýře

4. Voda vám pomuze zhubnout.

- Casto si mylyme pocit žízňe s pocitem hladu, a tak máme tendenci jíst lehká jídla, i když ve skutečnosti, naše tělo potřebuje jen pít vodu.

- Piti vody vám také pomůže cítit plnost a sníží vaši chuť k jídlu

Ledviny jsou stvoreny aby fungovaly stovky roků.

A nám se podaří je zničit za 30 let. Mnoho mladých žen a mužů, ma ledviny v zoufalé situaci.

Člověk má vylucovatz těla stejnemnozstvi tekutin jako kolik vypije

Takto se obnovuje voda v těle. Pokud budete pít malo a vylučujeme moc, pak dehydratujete tělo. Jestliže pijete hodně, ale vylučujeme jen málo, pak se voda hromadí v intracelulárním prostoru a vede k otoku.

Kdyz tělo vytváři pevné zbytky, které nemohou projít jemné síto z ledvin, aty se hromadí v ledvinách. Pokud se mřížka ledvin zacpe z pevnychzbytkutak to může zvýšit krevní tlak a objevují se vážné problémy s ledvinami.

Proto pouzijte filtr vody v domácnosti aby nebylo pozde a abyste žili dlouhověký a důstojný život.

FILTR NOVÉ NANOTECHNOLOGIE Vivo Verde

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví