DETOXIKAČNÍ A ZEŠTÍHLUJÍCÍ ZÁBAL UCWrap

HUBNĚTE bez stresu, sklapelu, liposukcí, nekonečných diet a hlavně bez JOJO-EFEKTU!

Žijeme ve světe paradoxů a pěstování kultu mládí, kdy se stydíme za svůj věk a ne za to, jak vypadáme a jak se cítíme.

Pokud jste se úpřímně rozhodli pro hubnutí a formování postavy, je nemyslitelné to provést bez důkladné detoxikace organizmu, protože jinak může dojít k poškození zdraví. Nejúčinnějším způsobem , jak zbavit tělo toxinů a zbytečných centimetrů a nastartovat vlastní hubnutí v těch nejproblematičtějších partiích je pomocí metody UNIVERSAL CONTOUR WRAP, kdy během 2 hodin pobytu v našem studiu si nejenom odpočiněte, ale tady také necháte nejméně 15 cm, garantovaných na dobu min. jednoho měsíce.

Jak Universal Contour Wrap funguje?

Všechny zázračné věci jsou zázračně jednoduché.

UCW byl vynalezen Dr. Richardem Stremem po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů používaných při lázeňských ošetřeních. Ošetření zahrnuje zabalení zákazníka zhruba 25 elastickými obinadly, která byla předem namočena a ohřátá v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály.

 "okapaná svíce"  vlastní zábal  termooblek              cca po třech měsících

 

 

Kombinace bahna a obinadel napomáhá zpevnit uvolněnou kůži a stlačuje zóny, ve kterých je uložen tuk a toxiny UCW napíná kůži a oživuje její elasticitu. Zákazníci odcházejí zpevnění s rozdílem ztracených centimetrů, který můžeme změřit. Speciální technika zabalení může být cíleně použita v průběhu ošetření pro vylepšení specifických zón jako jsou boky, břicho nebo hýždě.

Minerály bahna, získané ze sedimentů Mrtvého moře a dále obohacené vzácnými minerály po zabalení pronikají do podkoží, reagují s toxiny a mění jejich chemické vazby a struktury do takové míry, že tělo je pomocí tlaku z namočených elastických obinadel přijme do lymfatického systému a jako nejedovatou látku, která nepoškodí organizmus pak následně vyloučí z těla bez agresivního zatížení vylučovacích systémů. Toxiny si můžeme pro lehčí představu přirovnat k polystyrénu. Jsou objemné, ale mají nízkou hmotnost. Vyplavením z mezibuněčných tukových prostor dochází k jejich vyprázdnění, vznikají mezírky, tukové buňky se k sobě opět přiblíží - v tom spočívá ten zázrak ztráty centimetrů. Průměrné ztráty u 1.zábalu jsou 22-32 cm.

Rekord vede klientka - 44 cm, kdy ji lékaři špatně provedli liposukci a došlo k částečné poruše lymfatického systému v dolních končetinách.

Jak dlouho UCWrap procedúra trvá?

Aplikace trvá méně než 45 minut, potom relaxuje zákazník po dobu jedné hodiny,Zatímco zábal pracuje. Mnoho salónů využívá tuto dobu pro nabídnutí zákazníkovi jedno z doplňujících ošetření např. Manikúru. Po zábalu není potřeba, aby se zákazník osprchoval, bahno se vsákne do kůže a krásně ji zjemní. Celá doba zábalu je asi 2 hodiny Jak se měří výsledek? UCW je propagován s garancí ztráty 15ti centimetrů, proto je pro nás důležité ukázat zákazníkům kolik centimetrů ztratili. Všechny zábaly začínají počátečním měřením na specifických bodech po celém těle. Po ošetření se znovu měří a to ve stejných bodech. Nakonec se spočítá výsledek ztracených centimetrů.

Je tento zábal určen pouze ke ztrátě centimetrů?

Často zvolí zákazníci UCW z důvodu garance ztráty centimetrů a jeho tvarovacím efektům, ale toto ošetření také pomáhá odstranit zbytky odumřelých buněk a pročistit tělo.

Cena

1500  (3zábaly 4000)

 

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví