Bodystyling

Catapult bodystyling systems. Hubněte efektivně a zdravě rychlostí katapultu bez trápení v posilovně a osobního trenéra.

Provozujte pasivní sport pomocí elektronického systému. Pasivní sport je vhodný nejen pro lidi se zdravotními omezeními (poúrazové stavy, nemoci kloubů a páteře), pro lidi od přírody pohodlnější, ale také pro pravidelné návštěvníky fitness center, pečujících o postavu a kondici.

Redukce objemu a modelování postavy pomocí elektrostimulace vychází ze svalové rehabilitace a její princip spočívá v čistě svalové práci.

Jestli se má sval pohnout, vydá mozek po nervových drahách svalovým buňkám rozkaz: „Pohnout!“. Nervové dráhy přenesou informaci pomocí impulsu na svalovou buňku – tělo tedy vytváří bio proudy, které řídí činnost svalů. Jestliže impuls nevznikne v těle samém, ale je do něho přiveden zvnějšku přes kabely a elektrody, které se přikládají na pokožku, je účinek stejný, jako kdyby proud vytvořilo tělo samo. Sval se pohne a my jsme začali pasivně sportovat. Nehraje žádnou roli, zda se při pohybu namáháme vědomě, nebo zda necháme stimulační proud, aby bez námahy kloubů cvičil našimi svaly. Díky speciálnímu počítačovému programu lze současně posilovat svalové soustavy zad, břicha, boků, stehen a jiných částí těla, čímž dokonale zformujete postavu bez chirurgického zákroku. 45 minut cvičení se rovná takřka 3 hodinám cvičení v posilovně!!!

Co stimulační proud dokáže?

Cílenou redukci objemu, odstranění celulitidy, modelování postavy

Sval, který se pohybuje, potřebuje energii, kterou prvních 20 minut čerpá z krevního řečiště a pak použije vlastní zásobárnu – tukové buňky. (Proto se nedoporučuje před cvičením jíst ovoce, neboť jednoduché cukry se přímo vstřebávají do krve a následně se využívají pracujícím svalem, čímž nedochází k odčerpávání energie z tukových rezerv.)

 1. Lymfatickou drenáž (odstraňuje otoky způsobené krevním oběhem, unavené ztěžklé nohy, likvidní reflux)
 2. Zvýraznění a zpevnění svalů (tonizace břišních svalů - poporodní ošetření)
 3. Hloubkové zpevnění svalů
 4. Masáže – uvolnění zatuhlých svalů
 5. Svalovou rehabilitaci
 6. Elektroanalgézii – poúrazová a pooperační bolest, bolesti kostí a kloubů
 7. Zmírňuje bolesti kyčlí a lumbago - bolesti způsobené vymknutím nebo vyvrknutím
 8. Obličejový lifting – odstranění vrásek a ochablého obličeje – zvláště DVOJITÉ BRADY
 9. Aktivuje imunitní systém – zvýšeným prokrvením se povzbudí krevní oběh. Zvýší se srdeční činnost a celkový systém člověka se silněji aktivuje – zlepšení mnoha zdravotních potíží
 10. Zlepšuje psychiku – nejnovější výzkumy v oblasti psychoanalýzy (Reich) ukázaly, že masáž určitých partií těla působí i na duševní potíže. Stimulační proud kombinuje aktivní a pasivní ošetření podobně jako masáž. Bolestivý sval se ještě více napne, pak přejde do fáze uvolnění, jejíž stupeň je nižší než fáze klidu před napětím. Opakováním dochází k postupnému zmírňování tonusu. To povede k tomu, že se člověk po aplikaci stimulačního proudu bude cítit zcela klidný a uvolněný. Je to pravá lázeň pro duši.
 11. Povzbuzuje trávení – při aplikaci na celé tělo se objevuje zajímavý fenomén v oblasti břicha. Při současném zapojení břicha, boků, hýždí a zad se stimuluje oblast žaludku a střev, což má zřetelný vliv na trávení.

Efekt je znatelný a měřitelný již po první proceduře

Přijďte se přesvědčit! Před ošetřením provádíme vážení, měření celkového podílu tuku, svalové hmoty a vody v těle, dále měření množství podkožního tuku a obvodu jednotlivých obsluhovaných partií s následným doporučením počtu příjmu kalorií.

A zapamatujte si důležitou věc – NEOMEZUJTE STRAVU! Je úplně jedno, jestli držíte dělenou stravu, jíte pouze zeleninu nebo hladovíte, přinese to jenom krátkodobý efekt. Tyto diety jsou založeny na omezení množství kalorií, se kterými je ovšem spojen i úbytek živin, tělu chybí důležité látky. Jakmile diety ukončíte (to bývá většinou z nervozity, hladu či zdravotních problémů), tělo si okamžitě začne budovat zásoby tuku, aby se připravilo na případné další diety. Zpomalí se metabolismus a přibíráte i po miniaturních dávkách potravy. Přijďte se k nám poradit. Rádi vám sestavíme individuální plán hubnutí a poradíme, jaké kúry vám nejvíce pomohou řešit váš problém.

Cena

350 Kč

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví