Vacupress Niodé VAC III

Málokterý člověk má ideální míry a zcela vyváženou postavu. Tvar našeho těla je dán z velké části geneticky a také životním stylem. Ideál ženské krásy se neustále mění a v současné době není nakloněn slovanským typům. Usazování tuku v oblasti hýždí, boků a stehen je dlouhodobý proces. 

Téměř každá žena, která má zájem zhubnout v určité partii, nejprve vyzkouší nejrůznější tabletky. Když zjistí, že nefungují, zkusí krémy. Když ani to nepomůže, začne s cvičením no většinou problémové partie, na kterých potřebuje zhubnout odolávají, jako by byly z betonu. 

Proč tomu tak je?

Z přemíry stresu, všude přítomnocýh jedů dochází k přetížení organizmu a hlavních detoxikačních fabrik, jako jsou játra a ledviny. Odpadní látky se v těle množí. Aby nedošlo k otravě krve a kolapsu celého systému, začne je tělo ukládat do tzv.“hřbitovů“ – kůže, cévy, orgány samotné.

V případě tukových buněk dojde k jejich  zvětšení, čímž zabraňují cirkulaci krve v kapilárách a hromadění jedů v lymfatickém systému. Pokud se k tomuto problému přidruží i nedostatek kolagenu, který je součástí všech orgánů a systémů, zdravotní i kosmetický problém je na světě. Krevní a lymfatické cévy jsou nepružné,  – dojde k uvolnění podkožního vaziva, svalová pumpa, která je odpovědná za správnou funkci lymf. systému je málo funkční atd….

Čím delší dobu trvalo usazování, tím pracnější a delší je jeho odstranění. Z toho plyne, že nechávat ošetření na poslední chvíli se nevyplatí. 

Zatím jediný účinný způsob, jak zlepšit kvalitu kůže, její prokrvení a obnovit lymfatický systém v ošetřovaných partiích je ošetření vacupresurním masážním přístrojem, pracujícím na principu vakuových rázů.

Jednáá se o vakupresurní masážní stroj pracující na principu vakuových rázů, který dosahuje výborných výsledků při odstraňování celulitidy, zpevnění pokožky a zeštíhlení problematických partií těla.

Přístroj NIODE Vac III neumí zázraky, zato ale dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků, tak, aby se jejich přirozený metabolizmus vrátil do normálua a zároveň výrazně zpevní podkožní vazivo. Ošetření je navíc podpořeno lokálním použitím kvalitní kolagenové, celosvětovým patentem chráněné kosmetiky Larens s bioaktivními peptidy. Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna i lýtka).

Skvělých výsledků je dosahováno u:

 

  1. zeštíhlení problematických partií těla včetně brady
  2. formování postavy
  3. prevence, redukce a odstranění celulitidy
  4. vyhlazení a zpevnění pokožky po liposukci
  5. odbourávání podkožního tuku
  6. redukce a odstranění drobných žilek (metliček)
  7. detoxikace organismu
  8. prevence otékání a zavodnění nohou

 

 Strašák jménem CELULITIDA 

 Príčiny vzniku celulitidy nejsou ještě do detailu prozkoumány. Předpokládá se, že jde o celý soubor příčin, počínaje hormonální nerovnováhou a konče nevhodnou stravou a životním stylem.

 Hlavními příčinami jsou hormonální antikoncepce, konzumace masa ze zvířat, která byla ošetřena antibiotiky a steroidy, málo pohybu, nedostatečný příjem tekutin a dalšími příčinami. Tukové buňky se postupem času zvětšují a vytvářejí shluky.

Některá elastenová a kolagenová vlákna se natáhnou některá zpřetrhají a pokožka dostává typický pomerančový reliéf. Při proceduře se tukové buňky mechanicky oddělují ze shluků, zároveň se pokožka a podkoží silně prokrvují. Tomu zároveň napomáhá i kvalitní kosmetika. Zároveň se aktivují buňky, které vytvoří nová elastenová a kolagenová vlákna. Je potřeba si uvědomit, že pro odstranění (nebo zredukování) celulitidy, musí nejprve dojít k detoxikaci organismu. To znamená, že první příznaky pevnější a hladší pokožky pocítíte cca při čtvrté či páté proceduře.

Když začneme cvičit, zvětší se výdej energie a tělo sahá na rezervy v podobě tukových buněk. Bohužel nikoli v problematické partii, ale tam, kde je to pro něho nejsnazší. To znamená, že odebírá tuk z míst, kde jsou volné tukové buňky a kde probíhá látková výměna nejsnadněji. Většinou je to v oblasti paží, prsou a tváře. Takové problematické místo poznáme lehce i laicky. Tělesná teplota v těchto místech je nižší, pokožka se zde špatně prokrvuje. Látková výměna nefunguje a buňka se nedokáže tuku zbavit. Naopak svaly, které v této partii namáháme utěšeně rostou. Výsledek je smutný. Kde nepotřebujeme, tam hubneme a tam kde je to žádoucí, přibíráme na objemu. v nejlepším případě zůstáváme na svých mírách. Právě na tyto případy se specializuje náš kosmetický salon.

Nejprve oddělíme tukové buňky od sebe tak, aby v nich mohl probíhat přirozený metabolizmus. Tkáň silně prokrvíme a to jak mechanickou cestou, tak i kvalitní kosmetikou. v tomto období je důležité, aby tělo mělo menší příjem energie nežli výdej. Teprve za tohoto předpokladu začne tělo odebírat energii ve formě tuku z uvolněných tukových buněk a to přednostně z ošetřovaných partií. Výsledkem je skutečné formování postavy.

Cena ošetření

30 min - 400
60 min - 700

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví