Žehlička na vrásky

Co má společného zářívá a zdravá pokožka s lepším a delším životem? Víc, než byste si mohli myslet.

S hrdostí, která pramení z Vašeho dobrého a bezchybného vzhledu působíte sebevědomě a podle toho reaguje i Vaše okolí.

Ideální přítelkyní v péči o krásnou, zářivou a vyhlazenou pleť nejenom pro ženy, ale také i pro muže se v poslední době stala nejmenší a nejexkluzivnější „ŽEHLIČKA na VRÁSKY“ na světě - Nu Skin Galvanic Spa System II.

Použitím pozitivního a negativního galvanického proudu dochází k hloubkovému ošetření pokožky a následnému lepšímu vstřebávání pozitivně nabitých účinných látek. Galvanický proud již více než 50 let znají a používají renomované světové lázeňské domya kosmetické salony pro speciální ošetření pokožky. Pleť se stává svěžejší, zvýší se její tonus, elasticita a energie, dochází k mnohonásobnému vstřebání účinných látek z kosmetických přípravků.

Programovatelný přístroj velikosti mobilního telefonu (původní zabíral velikost psacího stolu) se svým účinkem vyrovná botulotoxinovým inejkcím, jejichž účinek je však krátkodobý – po několi měsících se musí vstřiky opakovat, jelikož se látka vstřebává do organizmu a dopad na něj z dlouhodobějšího hlediska je nevyzpytatelný. Jenom čas ukáže. Botulotoxin je vlastně „KLOBÁSOVÝ JED!“, který vytváří bakterie CLOSTRIDUM BOTULINUM a jenom 100 g ideálně rozdávkovaného množství by spolehlivě stačilo k vyhubení celého lidstva! Máme na výber RISK anebo zdravou PÉČI.

K přístroji se používá speciální kosmetika a společným účinkem těchto dvou složek dochází k lepšímu vstřebávání účinných látek do hlubších vrstev kůže a k její následné revitalizaci, omlazení struktury, zlepšení pevnosti i pružnosti a to vše bez invaze použití injekcí. Výsledky jsou viditelné již po prvním použití přístroje a u nás v salonu – jsme jediní v Čechách – dokonce meřitelné pomocí patentem chráněného Analyzátoru pleti PRODERM.

<< před a po 8 týdnech

 

 

 

 

 

Přístroj obsahuje 4 vyměnitelné hlavice:

  • na obličej (možnost použití také na dekolt, krk a ruce)
  • na partie kolem očí – speciální ergonomický tvar – řeší tmavé a nateklé kruhy pod očima
  • na ošetření těla (vyhlazuje pokožku a snižuje výskyt celulitidy, pomáhá redukovat tukové buňky, odstraňuje z buněk jedovaté látky a zpevňuje pokožku

 

po ošetření    před ošetřením

 

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví