Analyzátor pleti – Proderm

Podívejte se zblízka na vaši pleť.

Přenosný, patentovaný a osobní ProDerm™ umožní změnit péči o pleť. S pomocí vědy dermatologů a praktických znalostí expertů péče o pleť tento revoluční nástroj staví lidi takžka do fronty, aby odhalili to, co jim nejlepší přítel ani zrcadlo říct nemůže. Přistroj Vám pomůže rozluštit Vaši pleť a doporučí Vám ten pravý produktový systém.

Přístroj byl vyvinut exkluzivně POD technologií — spojením patentované vědy rozlišování, optického inženýrství a dermatologie — ProDerm™ poskytuje moderní, objektivní určení pleti a nabízí vědecký přístup k péči o pleť.

Inovace zjednodušuje

Třemi jednoduchými kroky ProDerm™ pomáhá zákazníkům poznat pravdu o jejich pleti a přijme opatření ke zlepšení jejich vzhledu.

  1. Využitím patentované zobrazovací a LED technologie tento ruční nástroj zachytí a analyzuje detailní zobrazení klíčových vlastností pleti — rýhy a vrásky,velikost porů, struktura kůže, a barevné skvrny.
  2. Výhradní Nu Skin® software analyzuje zobrazení, poskytne vizuální stanovení vlastností dotčených oblastí.
  3. Doporučení výrobků Nu Skin nám pomůže snadněji směrovat klienty k používání Nu Skin 180 Anti-Aging Skin Therapy System, který je speciálně určený ke zlepšení dotčených oblastí.

Možnosti zlepšení:

  • Rýhy a vrásky
  • Barevné skvrny
  • Velikost pórů
  • Struktura
 
 

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví