Tělové mléko Solaris - Dr. NONA

Tělové mléko Solaris D. N. má blahodárný účinek na celý organismus.

Jedná se o unikátní kosmetický prostředek, který má vysoké ochranné a regenerační vlastnosti. Obsahuje patentem chráněný Bioorganominerální komplex, který je uzpůsoben tak, aby rychle pronikl všemi vrstvami kůže a pak se dostal přímo k vlásečnicím a do krevního řečiště. Nejúčinnější složkou se stává „pramáti“ života na Zemi – archebakterie, ze které podle vědců pochází veškerý život na Zemi. Je jenom jediné místo na světě, kde se zachovala ve své původní podstatě a to je místo soutoku řeky Jordán a Mrtvého moře, kde vede nekonečný boj o přežití a „nemá čas na marnosti“ jako jsou mutace. Způsobuje to denno-denní boj o přežití, jelikož proti proudu řeky se šířit nemůže a ve vysoké koncentraci Mrtvého moře by zahynula. Nemá tudíž čas na nic jiné, než jenom na boj o přežití. Tahle její vlastnost, ukotvena v její DNA se pak našemu tělu předává jako „vzorec“ boje o přežití. Zároveň s sebou nese všechny účinné složky, které by se jinak do organizmu jenom těžko dostávaly. Takto mohou působit v celém těle.

Běžnými denními prostředky tedy dodáváme organizmu novou sílu – stimulátory regeneračních procesů. Buňky každého z nás mají regenerační schopnosti, jsou jen negativními vlivy unavené a „otrávené“, což se projevuje často i v naší verbální komunikaci – „já už jsem tak otrávený“. Dále jsou tělu dodávány další důležité látky organického i anorganického původu, jejichž nedostatek je častou příčinou onemocnění. Regeneračně – ozdravný proces je v části produkce ještě umocněn působením autotrofického systému, který přirozenou cestou přeměňuje buněčné „odpady“ na stavební materiál pro nové a regenerující se buňky.

Používá se také jako preventivní prostředek při slunečních popáleninách, jako hojivý krém při popáleninách různého původu a rovněž při RAKOVINĚ KŮŽE. Zahlazuje jizvy a pomáhá vstřebávat nezhoubné kožní výrůstky.

Tělové mléko Solaris je vynikajícím prostředkem

 • při léčbě kožních onemocnění, způsobených ionizujícím zářením, např. jako radiální terapie při léčbě onkologických onemocnění – významné jsou výsledky při léčbě rakoviny kůže         
 • pomáhá vylučovat volné radikály

 

Jak se Solaris tělové mléko používá a tipy pro jeho použití:

Nanášejte jednou denně na čistou vlhkou pokožku  nebo postižené místo slabou vrstvou  a roztírejte jemně, bez tlaku.

 • Suchá lupénka a další dermatitidy a kožní problémy – nanést jednou denně
 • Obnovuje strukturu a hydrataci kůže – děti jednou týdně, dospělí jednou denně
 • Omlazení organizmu – ženy – jednou týdně: nanést na tampon a nechat působit nejméně 1hod.
 • Únava, nesoustředěnost – jednu dávku dávkovače dát pod jazyk, na čelo a za uši
 • Bolesti hlavy, migrény – nanést tenkou vrstvu jednou denně na čelo, obličej a za uši
 • Pomáhá vstřebávat různé nezhoubné kožní výrůstky
 • Různé ozáření, popáleniny, jizvy způsobené slunečním, termickým nebo chemickým ozářením  – nanést na gazový polštářek a přiložit na postižené míst 1-2x denně
 • Bolesti svalů – po použití solných koupelí nanést na postižená místa
 • Mastopatie - (zánět prsní žlázy)- nanést v tenké vrstvě jednou denně
 • Různá  poranění, říznutí, pooperační stavy– nanést v tenké vrstvě jednou denně
 • Hemoroidy  – provést masáž hemoroidních uzlů
 • Neurodermatitida - (vleklý svědivý zánět kůže), dermatitida  (zánět kůže)- nanést na postižené místo
 • Různé kožní onemocněních, např. pokožka po akné – nanést jednou denně
 • Pooperační jizvy a keloidy – jednou denně
 • Pomáhá při odstraňování svědění pokožky a má bělící účinky na pigmentové skvrny
 • Při omrzlinách – nanést na postižené místo a poté použít obklad ze soli z Mrtvého moře
 • Zastavuje krvácení, vyhojuje rány – výborný prostředek k hojení ran po holení
 • FIBROMY, MIOMY – namazat podbřišek, nanést na tampón, zavést do pochvy a min.15-20min. nechat působit
 • Baktericidní efekt v gynekologii – po použití bahenní masky, nanést na tampón a ponechat v pochvě 1-2 hodiny, kůrů provádět 3-7 dnů
 • Prostata – připravit směs ze dvou částí krému a jedné části mořské soli nebo čaje Gonseen
 • Zánět ucha – otitida, různé bolesti – rozmíchat krém s kapkou ušní vody a aplikovat
 • Vynikající masážní prostředek při různých bolestech různého původu

Účinné látky: Voda, rostlinný olej, avokádový olej, minerály z vody Mrtvého moře, levandulový olej, gel z aloe vera, rozmarýnový a tymiánový olej

Fotodokumentace po opaření párou cca 150°C z parného čističe před léčbou a vývojem léčby v průběhu pár dní (použité přípravky – na dezinfekci použita Ústní voda Dr.Nona, Solaris a Dynamický krém)

 


 

DOKONALOU VÝŽIVU KŮŽE ZAJIŠŤUJÍ PRODUKTY FIRMY DR.NONA

Fenomén produktů Dr.Nona spočívá v unikátní technologii, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře (BOMK). Jedná se o ekologicky čisté rostlinné přípravky, aromatické esence a oleje, vyrobené ve Francii a Švýcarsku. Tato technologie je však jedinečná svou kultivací Archebakterie Mrtvého moře a použití její biohmoty ve všech produktech.

Bioorganominerálny komplex (BOMK) vytvorený na základe originálnych technologických riešení (know–how) spája cenné fyto-terapeutické vlastnosti ekologicky čistých rastlinných prípravkov, aromatických esencií a olejov vyrobených vo Francúzsku a Švajčiarsku a predností minerálov Mŕtveho mora. Pritom PH BOMK sa približuje ukazovateľom normálnej pokožky (5,5 – 6) a preparáty vyrobené na jeho základe sa dobre vstrebávajú. Zachovaním vynikajúcich kozmetických a terapeutických vlastností zložiek nielen blahodarne pôsobí lokálne, ale tiež napomáha regenerácii celého organizmu.

Kozmetické prostriedky Dr. Nona posilňujú mikrocirkuláciu krvi a lymfy. Majú protialergické, baktériostatické a protimykotické vlastnosti. Pretože sú prírodnými antioxidantmi, potláčajú voľno-radikálové reakcie okysličovania, vrátane procesov peroxidového okysličovania lipidov bunkových membrán, zvyšujú tonus imunitného a endokrinného systému, mobilizujú vnútorné rezervy organizmu.

* Dôležitou prednosťou biologicky aktívnych doplnkov, takzvaných doplnkov stravy spoločnosti Dr. Nona International Ltd. je originálna technológia (know-how), metóda mikrotoboliek, vďaka ktorým sa obsah potravinových doplnkov dostáva do organizmu v nezmenenom stave a v procese obehu krvi sú tieto zložky dopravované takmer do všetkých miest organizmu.

* Účinnosť produkcie doplnku stravy je umocnená pomocou autotrofického systému, ktorý napomáha obnoveniu bunkovej štruktúry najdôležitejších systémov organizmu vďaka svojej fermentatívnej aktivácii proteínovej syntézy s využitím štruktúry („úlomkov“) vlastných odumretých buniek.

 • Archeabaktéria, ktorá je obsiahnutá vo výrobkoch Dr. Nona, je pramatka buniek v tej najčistejšej podobe. Je stará 3,5 miliardy rokov a až do dnešných dní prežila v nezmenenej podobe. Má v sebe zakódovanú informáciu prežiť za každú cenu a tú odovzdáva našim bunkám. Fragmenty membrán archebaktérii umožňujú rýchle využitie účinkov autotrofického systému v bunkách, ktoré zaisťujú prísun najrôznejších látok cez bunečnú membránu (vrátane bielkovín a lipidov). Príkladom je baktériorodopsin – bielkovina vylúčená z membrány archebaktérie (Halobacterium Nalobium) – ktorá účinkuje ako “čerpadlo protónov”. Archebaktérie sú nosičmi DNK-informácie, v ich genetickom aparáte je založená informácia o spôsobe prežitia a zachovávania seba samých ako druhu. Táto informácia o spôsobe prežitia a obranyschopnosti sa predáva na genetickej úrovni našim bunkám a vyvoláva silné ozdravujúce procesy v celom organizme.

 

  

 

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví