Odstranění kožních výrustků (CryoPen)

Toužíte po krásné pleti bez nevzhledných defektů?

...a bojíte se skalpelu, který navíc opět zanechává jizvy? Práve pro vás píšeme novou historii unikátním cryochirurgickým perem zvaným CRYOPEN.

 

Odstranění kosmetického poškození kůže se stává stále častější potřebou,s tím jak všichni toužíme být přitažliví a vypadat mladí, navzdory tomu jak stárneme. S CryoPen je dosaženo milimetrové přesnosti pouhým namířením mikro-jemným proudem kryogenem k lézi. Zdravé tkáni se lze vyhnout. Rychlá, přesná aplikace  podporuje lepší kvalitu péče. Nebylo by hezké zlepšit způsob léčby? S CryoPen nástrojem je možno velmi účinně léčit: aktinické keratózy, solární lentigo, seboroická keratózu, virové bradavice, molluscum contagiosum, kožní tagy, condyloma accuminate, dermatofibrom atd. Budete ohromeni jednoduchostí, rychlost, přesností a velmi dobrou snášenlivostí léčby.

 

DÍKY VYSOKÉ POŘIZOVACÍ CENĚ JE V CELÉ ČR JENOM PÁR PŘÍSTROJŮ

Co víme O CRYOPENU a jak funguje?

  • Je extrémně přesný– Lze odstranit i velmi malé útvary bez poškození okolní tkáně a rizika vzniku jizev.Díky tenkému mikroproudu cryogenu plyn N2O míří pod vysokým tlakem 55 barů a teplotě - 89°C přesně na problém – lézi, kterou chcete odstranit z kosmetických nebo zdravotních příčin. Dochází ke kryodestrukci (nekróze navozené mrazem) poškozených či abnormálních tkání. Při dostatečně rychlém a hlubokém zmražení živé tkáně po jejím rozmražení dochází k poškození buněk, která vedou k odumření (nekróze) zmražené tkáně. Ponechání této tkáně v jejím místě včetně vazivových vláken pak umožňuje v mnoha případech jednodušší hojení a nahrazení jizvou, v některých případech dokonce regenerovanou tkání na kůži.
  • Je extrémně rychlý - Penetruje do tkáně rychlostí 1 mm za 5 sekund. Útvar ve velikosti 2 mm tedy odstraníme za 10 sekund !!!
  • Je extrémně bezpečný a takřka bezbolestný – bez lokální injekční anestezie, řezání a následného „vyšívání“ a odstraňování stehů – tudíž BEZ JIZEV. Ošetření nevyžaduje žádnou speciáclní přípravu
  • Tato léčba je i velice cenově velice přístupná

Ne zřídka se různé kožní útvary nacházejí na místech, kde dochází k permanentnímu – častému fyzickému dráždení – oblečení, pracovní a sportovní aktivity. „Kam nechodí sluníčko – tam chodí lékař“ je sice pravda, opálená pleť je atraktivní, ale ozónová díra v atmosféře se stala časovanou bombou a tak se vystavujeme riziku, že i nezhoubný útvar se může změnit ve zhoubný. VČASNÝM ODSTRANĚNÍM NEZHOUBNÝCH NÁDORŮ A ÚTVARU LZE PŘEDEJÍT VZNIKU RAKOVINY KŮŽE !!!

Cena

400 - 800  dle rozsahu

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví