Masáže

Klasická masáž

Masáž je pravděpodobně nejstarší způsob léčby. V tradičních kulturách, hlavně v orientu, se považuje za samozřejmé, že lidé využívají blahodárných účinků masáží. Léčivý účinek doteku se zde projevuje velmi kladně na psychice člověka. Mimo to zde funguje tzv. předávání energie z terapeuta na danou osobu. Masáž není jen pouhou fyzickou záležitostí, ale je v ní i mnoho psychologie. Dobrý terapeut ví, že je tu proto, aby pomáhal.

Cena - 490


Anticelulitidová masáž

Celulitida je nepříjemný kosmetický problém. Máme však postupy techniky jak Vás tohoto problému zbavit. Speciálními technikami působíme na podkoží a lymfatický systém, abychom zlepšili metabolismus tuků a tomuto problému předešli, nebo jej odstranili. Metoda je velmi příjemná a hlavně účinná.

Cena - 490

 


Aromaterapeutická masáž

Tato masáž využívá blahodárné účinky vůní na lidský organismus. Příjemné vůně silně působí  na psychiku člověka a aromatické oleje mají schopnost v lidském těle spouštět léčivé procesy. Používáme pouze stoprocentně čisté oleje a silice bez chemických přísad. Nechte hýčkat své tělo i mysl.

Cena - 490


Medová masáž

Metoda je založena na léčivé síle včelího medu.

Tento efekt je umocněn ještě přísadou bylin, které mají uvolňující, tišící a čistící schopnosti.

Speciální aplikací a technikou se ošetřují postižená místa vašeho těla. Tím se dosáhne odstranění bolestivých stavů a opět se cítíte skvěle.

Pravý včelí med působí antibakteriálně, protizánětlivě a urychluje hojení ran. Podporuje prokrvení kůže, elasticitu tkání, vlasů a nehtů. Zbavuje organismus jedů. Má regenerační účinky na kožní buňky. Reguluje hospodaření s tekutinami v buňkách.

Aralia extrakt je  velmi citlivě  získaný  extrakt  z  rostliny z dálného východu, patřící do skupiny tzv. adaptogenů, tedy oněch bájných rostlin stimulujících přirozené přírodní funkce prostřednictvím stimulace nejjemnějších nervových zakončení na úrovni buňky. Jeho účinné látky významně zvyšují odolnost pokožky vůči nepříznivým vnějším vlivům prostředí, vitální kapacitu buněk všech vrstev kůže a snižují jejich únavu. Tím zpomalují stárnutí kůže a zabraňují tvorbě vrásek.

Eleuterekokus extrakt je rovněž velmi citlivě získaný extrakt z rostliny z dálného východu, patřící do skupiny tzv. adaptogenů, tedy oněch bájných rostlin stimulujících přirozené přírodní funkce prostřednictvím stimulace nejjemnějších nervových zakončení na úrovni buňky. Vlastnosti této rostliny jsou v mnohém shodné s vlastnostmi Ženšenu, který v některých ohledech dokonce předčí. Jeho účinné látky zvyšují imunostimulační aktivitu buněk, jsou mnohonásobně účinnější proti volným radikálům než vitamín C a vykazují ochranné účinky před působením těžkých kovů a slunečním zářením. Mají velmi příznivý vliv na sekreci kožního mazu, hydrataci kůže a významně zabraňují tvorbě vrásek.

Aloe extrakt má zklidňující, tlumivé a hojivé účinky.

Svěřte své tělo péči přírodě a jejím produktům.

Cena - 450


Masáž Qi gong tuina

Cílem TUINY je na základě zhodnocení všech příznaků pacienta provést rozbor a stanovení diagnózy a dalšího postupu léčby, stejně jako je to u TČM. Cílem je odstranit škodliviny, rozhýbat QI, uvolnit spasmy a otoky, uvolnit pohyb kloubů a rozhýbat je. Harmonizovat organismus a regulovat QI vnitřních orgánů.

Cena - 490 - 1000 dle rozsahu

 


Akupunkturní dle "Penzela"

Tato masáž je založena na teorii průchodnosti meridiánů tzn. akupunkturních drah. Je-li celý systém drah v lidském organismu volně průchodný pro energii Ql, je člověk bez potíží a v psychické pohodě. Dosahujeme toho technikou protahováním speciální tyčinkou.

Cena - 490 - 1000 dle rozsahu

 

 

 


Masážní lehátko Ceragem

Automatické termomasážní lehátko Jedinečná a úžasná masáž na míru.

CERAGEM je termomasážní lehátko, kombinující masáž a tlakovou CERAGEM™ masáž s infračerveným teplem, vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely.

 Masážní lehátko je určené pro celkovouregeneraci a detoxikaci organizmu a stává se také neuvěřitelněskvělým a příjemným pomocníkem při psychickém vypětí a stresech.

Cena - 350


Lymfomasáž

Nejčastější možnosti využití lymfodrenáže:

  • proti pomerančové kůži jakéhokoliv stupně
  • proti tukovým polštářkům na stehnech, hýždích, bocích, břiše a pažích
  • proti otokům nohou a paží
  • proti pocitu bolestivosti a tíhy v nohách a rukách
  • proti stresu a celkové únavě
  • pro rehabilitaci po vysokém fyzickém zatížení pracovním nebo sportovním

Cena - 350


 

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví